Úvod > Volné pozice > Business Analyst - Corporate Commercial Strategy

Volné pozice

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, silné mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Business Analyst - Corporate Commercial Strategy

Hledáme talentované, výjimečné a ambiciózní kandidáty pro pozice v oblasti firemního bankovnictví UniCredit Bank. Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce

  • Práce s datovými soubory, databázemi
  • Zpracování pravidelných i jednorázových analýz a reportů pro potřeby top managementu firemního bankovnictví
  • Monitoring obchodních výsledků firemního bankovnictví
  • Nastavování systému odměňování obchodních útvarů a příprava podkladů pro jejich hodnocení
  • Příprava zpráv a doporučení pro top management firemního bankovnictví
  • Správa metodiky získávání a zpracování dat
  • Participace na projektech zahrnující oblast business controllingu, product managementu a sales managementu

Nabízíme

  • Získat komplexní znalosti o produktech, službách a procesech firemního bankovnictví
  • Podílet se na operativním i strategickém řízení firemního bankovnictví
  • Pracovat pro 4. největší banku na českém trhu a rychle růst v největší mezinárodní bankovní skupině v CEE
  • Pracovat ve velmi dynamickém, ambiciózním a přesto velmi soudržném kolektivu, v neformálním a přátelském prostředí orientovaném na řešení
  • Účastnit se lokálních a mezinárodních rozvojových programů pro nejlepší vybrané pracovníky banky

Osobnostní předpoklady

  • Koncepční a analytické myšlení, schopnost strukturovat a řešit složité praktické úkoly
  • Schopnost efektivně komunikovat (častá interakce s top-managementem banky)
  • Schopnost rychlé orientace a proniknutí k podstatě problému, cit pro detail
  • Energičnost, cílevědomost a zápal pro věc
  • Intelektuální zvídavost, připravenost klást otázky, projevovat vlastní názor a zpochybňovat zažité postupy

Další požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického typu případně studium vyššího ročníku VŠ výše uvedeného zaměření
  • Zkušenosti se zpracováním velkých datových souborů, znalost SQL a relačních databází
  • Vynikající znalost MS Office, zejména MS Excel a MS Access
  • Znalost VBA výhodou
  • Plynulá čeština příp. slovenština a plynulá angličtina podmínkou

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

spy

Kontakt:

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.