Produktový specialista – Komoditní Clearing

  • Praha
  • Korporátní bankovnictví

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici produktového specialisty do týmu Commodity Clearing Bank. Hlavní úkoly našeho oddělení jsou rozvoj a inovace produktu komoditního clearingu (vypořádání burzovních obchodů s elektřinou, plynem a emisními povolenkami), zajištění jeho bezchybného fungování a poradenství klientů a obchodním teamům v bance. Součástí práce v týmu Commodity Clearing Bank je denní kontakt s klienty a externími protistranami (převážně zahraničními), občasné pracovní cesty v rámci Evropy a práce na zajímavých projektech s přímým přesahem do obchodu.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Mít zodpovědnost za vypořádání obchodů klientů na komoditních burzách
  • Vést a koordinovat projekty v oblasti komoditního clearingu zaměřené na produktovou nabídku a interní procesy
  • Vést projektovou dokumentaci, monitoring a pravidelný reporting projektů
  • Podpora obchodních poradců napříč segmenty banky při akvizici a obsluze klientů využívajících produkt komoditního clearingu
  • Komunikovat a jednat s klienty a partnery banky (burza, centrální protistrana, etc.)
  • Spolupracovat s širokým spektrem bankovních útvarů(Corporate sales, Market Risk, Credit risk, CCS, IT,Legal, …)

Co očekáváme od Vás?

  • Samostatnost, strukturované myšlení a schopnost stanovit priority a dle nich se rozhodovat
  • Znalosti komoditních trhů nebo tradingu jsou plus, ale nejsou vyžadovány
  • Organizační dovednosti
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Týmového ducha
  • Velmi dobrou angličtinu slovem i písmem
  • Dobrou znalost produktů Microsoft - MS Office
  • Výhodou je zkušenost s projektovým řízením a znalost bankovního prostředí

Proč pracovat právě pro UniCredit Bank?

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Práce z domova, narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni (MarketPlace)
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery. Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů (rotace/mentoring)
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Simona Havelková
Želetavská 1525/1
140 92  Praha-Michle
Česká republika