Specialista reportingu

  • Praha
  • Finanční řízení a kontroling

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Máte již zkušenosti v oblasti regulatorního reportingu a související metodiky nebo s poradenstvím v této oblasti a chtěli byste tyto zkušenosti dále rozvíjet v prostředí úspěšné mezinárodní banky? Pak hledáme právě vás na pozici Specialisty reportingu do našeho pražského týmu.

A proč pracovat právě pro nás?

  • Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (v Česku i zahraničí)
  • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
  • Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
  • Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň soudržného týmu

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Příprava reportů do ČNB
  • Analýza a implementace nových regulatorních požadavků
  • Spolupráce na automatizaci přípravy stávajících reportů
  • Zpracování a analýza dat, definice nápravných opatření
  • Spolupráce s lidmi z rozdílných útvarů banky

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Praxe v bankovnictví (oblast regulatorního reporting), případně v poradenství
  • Komunikační znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Uživatelská znalosti SQL
  • Zkušenost s prací s velkými objemy dat
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky

Co Vám nabízíme?

  • Samostatnou pracovní pozici s velkým prostorem pro seberealizaci a zodpovědnost
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Práci v nadnárodní společnosti s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny (UniCredit)
  • Rozmanité benefity (5 týdnů dovolené + sick days volno v den narozenin, cafeterii, zajímavé slevy na bankovní produkty)
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Smlouvu na dobu neurčitou

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Život v UniCredit Bank

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Lenka Juříková