Osobní bankéř s francouzštinou / angličtinou - ICC

  • Praha
  • Retailové bankovnictví a hypotéky, Pozice pro absolventy

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni s velmi dobrou znalostí francouzštiny a angličtiny pro doplnění týmu osobních bankéřů v centru mezinárodní klientely v Praze na Náměstí Republiky. Hledáme kandidáty se zájmem o aktivní obchod v oblasti bankovnictví.

Náplň práce

  • Péče o svěřené portfolio zahraničních klientů – soukromých osob
  • Aktivní prodej produktů retailového bankovnictví - zejména oblast investic
  • Poradenská a aktivní akviziční činnost
  • Správa klientské databáze
  • Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • Vynikající znalost francouzského jazyka slovem i písmem
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Obchodního ducha, proaktivní přístup
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost v péči o klienty
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a kultivovaný projev
  • Znalost českého jazyka alespoň na úrovni B2

Nabízíme

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Proč se stát bankéřem právě v UniCredit Bank?

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Lenka Tothová