Servisní bankéř na cestách - Praha a okolí

  • Praha
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

Jste cestovatel tělem i duší? Řídíte jako profík?
V UniCredit právě nabízíme skvělou příležitost pro ty, kteří si chtějí vybudovat kariéru v bankovnictví, ale neumí si představit trávit každý den na stejné pobočce. Do týmu cestujících bankéřů hledáme kolegu, který pomůže pobočkám, kde onemocní kolega, zajistit plynulý chod, předá svoje znalosti nováčkům a přitom získá dostatek zkušeností pro další kariérní růst.

Pozice cestujícího bankéře je startovní bod, odkud se naši kolegové posouvají na zajímavé pozice v rámci UniCredit Bank.
Přidejte se k nám, pomáhejte pobočkám v Praze a okolí a učte se od těch nejlepších bankéřů a manažerů.

Na Vaší spokojenosti záleží!

  • Rovnováha osobního a pracovního života - Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • Možnost spolupráce na zahraničních projektech v rámci svého rozvoje
  • Spousta příležitostí k dalšímu vzdělávání - učení se od odborníků a zkušených manažerů v rámci banky, programy pro talenty a budoucí manažery
  • Skvělé akce pro zaměstnance - Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek

Zajímavá náplň práce je samozřejmost!

  • Poraďte stávajícím klientům s jejich financemi
  • Zajistěte chod pokladny
  • Spolupracujte s kolegy v týmu, předávejte své zkušenosti
  • Nabízejte nejvhodnější produkty pro klienty poboček v Praze a okolí

K tomu stát se cestujícím bankéřem Vám stačí 3 věci!

  • Časová flexibilita a řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost rychle se adaptovat na nové prostředí
  • Zaměření na zákazníka a týmovost

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Proč se stát bankéřem právě v UniCredit Bank?

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová