Specialista reportingu

  • Praha
  • Finanční řízení a kontroling

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Chcete nastartovat svoji kariéru v prostředí úspěšné mezinárodní banky? Pak hledáme právě vás na pozici Specialisty reportingu do našeho pražského týmu skupinového reportingu.

A proč pracovat právě pro nás?

  • Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (v Česku i zahraničí)
  • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
  • Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
  • Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň soudržného týmu

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Příprava skupinových reportů: COREP, FINREP
  • Spolupráce na analýze a implementace nových regulatorních a skupinových požadavků
  • Spolupráce na automatizaci přípravy stávajících reportů
  • Zpracování a analýza dat
  • Spolupráce s lidmi z rozdílných útvarů banky

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Znalost bankovnictví (oblast regulatorního a finančního reportingu), praxe min. 5 let v oboru výhodou
  • Komunikační znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Pokročilá uživatelská znalost SQL a SAS
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky

Co Vám nabízíme?

  • Samostatnou pracovní pozici s velkým prostorem pro seberealizaci a zodpovědnost
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Práce na plný úvazek
  • Nástup 1.12. 2019
  • Místo výkonu práce: Praha
  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru, slevy na firemní produkty a slevy u firemních partnerů, stravenky
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - uískání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým