Specialista nákupu - Nákupčí Senior

  • Praha
  • Administrativa, Lidské zdroje, Marketing

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Máte pozitivní a proaktivní přístup k životu, k práci a přicházejícím výzvám?
Rádi jednáte s lidmi a dokážete je přesvědčit?
Věříte tomu, že základem úspěchu je dobrá příprava?
Pak pro Vás máme nabídku.
Do pražského týmu Centrálního nákupu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialisty nákupu - nákupčí senior.

A proč pracovat právě pro nás?

  • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
  • Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
  • Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (v Česku i zahraničí)

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Nastavit a realizovat nákupní strategii v svěřených nákupních kategoriích.
  • Řídit a udržovat vztah s klíčovými dodavateli.
  • Zajistit nákup zboží a služeb pro banku v ČR a SR s cílem zajistit požadovanou kvalitu a nejvýhodnější cenu.
  • Vést a organizovat výběrová řízení s cílem zajistit nejvhodnějšího dodavatele pro dané zboží/službu.
  • Zajišťovat a koordinovat přípravu dodavatelských smluv (ve spolupráci s ostatními útvary v bance) .
  • Efektivně objednávat zboží nebo služby od vybraných dodavatelů
  • Sledovat a monitorovat trh včetně současných i potenciálních dodavatelů
  • Podílet se aktivně na dalším rozvoji Centrálního nákupu, navrhovat a realizovat optimalizaci procesů a systémů.
  • Spolupracovat s business útvary a mateřskou společností a zajišťovat vysokou spokojenost interních zákazníků.

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • VŠ vzdělání
  • Minimálně 4 roky zkušeností v oblasti nákupu nebo prodeje, praxe ve finančním sektoru výhodou.
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (aktivně slovem i písmem).
  • Velmi dobré znalosti nákupních procesů, strategií.
  • Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti pro jednání s dodavateli i managementem.
  • Dobrou znalosti MS Office (Excel, PowerPoint).
  • Znalost nákupních systémů (iFaber, SAP Ariba) výhodou.
  • Praxe z oblasti nákupu/prodeje IT služeb, konzultačních služeb a projektových služeb výhodou.

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci s přesahem do většiny bankovních útvarů.
  • Práci, ve které můžete uplatnit své zkušenosti a naučit se i mnoho nového.
  • Možnost osobního a profesního růstu.
  • Zajímavé benefity (5 týdnů dovolené, volno v den narozenin, sick days, 20.000 bodů v Cafeterii pro výběr benefitů dle vlastních preferencí, slevu na firemní produkty a slevy u firemních partnerů).
  • Práci v nadnárodní společnosti s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny (UniCreditGroup).
  • Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým