Technický specialista – eBanking Operations CZ

  • Praha
  • Administrativa, Lidské zdroje, Marketing

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. aktuálně hledá kolegyni/ kolegu do oddělení technické podpory eBanking Operations CZ.

Náplň práce:

  • zajišťuje telefonické i písemnou podporu koncovým klientům banky ke všem systémům elektronického bankovnictví
  • investiguje provozní chyby a následně je reportuje na IT dodavatele nebo produktové vlastníky
  • podílí se na testech bankovních produktů v rámci lokálních i mezinárodních projektů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • technické znalosti v oblasti IT (znalost programování výhodou)
  • aktivní znalost angličtiny na úrovni min B1 (mluvenou i písemnou formou)
  • praxe v bankovnictví výhodou
  • schopnost týmové spolupráce
  • pečlivost, smysl pro detail a zodpovědnost
  • schopnost rychle si osvojovat nové znalosti
  • zdvořilost a vstřícnost při jednání s klienty (dobré komunikační a argumentační dovednosti)
  • schopnost práce pod stresem

Nabízíme:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • práci v mladém kolektivu a v přátelské atmosféře
  • možnost kariérního rozvoje v nadnárodní bance
  • spolupráce na lokálních i mezinárodních projektech
  • flexibilní pracovní dobu
  • jídelna přímo v budově, možnost využití různých stravovacích možností v blízkém okolí
  • Zajímavé benefity (systém kafeterie s 20.000 body ročně, stravenky, 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin, sick days, slevy na firemní produkty a mnohé další)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým