Brigáda v obchodním týmu SME v Plzni

  • Plzeň
  • Korporátní bankovnictví

UniCredit Bank nabízí příležitost pracovat na pobočce firemního bankovnictví v Plzni. Pozice je vhodná zejména pro studenty vysoké školy ekonomického zaměření.

Náplň práce

  • Podpora analytiků při přípravě smluvní dokumentace mezi bankou a firemní klientelou.
  • Řešení základních operativních požadavků portfolia firemních klientů
  • Zadávání dat do bankovních systémů.
  • Administrativní pomoc při přípravě podkladů pro úvěrový návrh.
  • Kopírování, skenování smluv, archivace.

Požadujeme

  • Základní znalosti bankovnictví výhodou.
  • Základní povědomí o firemních účetních výkazech výhodou.
  • Pečlivost, přesnost a zároveň rychlost.
  • Samostatnost, pracovitost.
  • Chuť učit se novým věcem a rozvíjet se na dané pozici.
  • Nástup: ihned.

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou pracovní náplň
  • Příležitost učit se od seniorních kolegů
  • Možnost profesionálního a osobnostního rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Brigádu v rozsahu 10-15 hodin týdně.
  • Organizujeme perfektní Christmas party a jiné akce během roku

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Michaela Vargová