Bankéř pro svobodná povolání - Valdek

  • Praha
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

Náplň práce

Aktuálně obsazujeme pozici Bankéře pro svobodná povolání v Praze, pobočka Valdek. Hledáme na ni aktivního člověka s chutí do obchodu, profesionálním vystupování a se zájmem o tuto významnou klientelu.

Hlavní činnosti:

  • Odpovědnost za profesionální péči o klienta v tomto segmentu
  • Odpovědnost za budování dlouhodobých vztahů a udržení pravidelných kontaktů se všemi klienty v portfoliu
  • Odpovědnost za přiřazené portfolio
  • Poskytování služeb v maximálním rozsahu, provádění aktivního cross-sellingu podle individuálních a obchodních potřeb klientů
  • Aktivní akvizice nových klientů, práce s akvizičními nástroji (řízené kampaně, C4)
  • Odpovědnost za kontrolní činnosti
  • Aktivní spolupráce s kolegy s ostatních segmentů (SB atd.)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • orientace na prodej, řízený výkon, schopnost rychle se učit
  • zkušenosti s obsluhou klientů segmentu svobodných povolání výhodou
  • dlouhodobě velmi dobré dosavadní obchodní výsledky
  • znalost produktů určených pro segment Affluent (především investice, úvěry a vklady), základní znalost produktů segmentu Mass a Small Business
  • znalost a zájem o situaci na trhu a u konkurence
  • vynikající komunikační schopnosti
  • proaktivní s pozitivní přístup

Nabízíme

  • samostatnou práci s kontaktem s významnou klientelou
  • možnost získat zajímavé zkušenosti a uskutečnit kariérní růst v rámci banky či skupiny UniCredit
  • možnost učit se novým věcem prostřednictvím interního vzdělávání a rozvojových programů
  • atraktivní pracovní prostředí

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým