Hledáme pražské obchodní talenty - bankéře, co chtějí růst!

  • Praha
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

Práce, co dává smysl.
Skvělý kolektiv a podpora nadřízeného.
Vlastní portfolio a skvělé odměny.
Zázemí silné banky, co rozvíjí své zaměstnance.
Do našeho týmu hledáme profesionály - bankéře, kteří chtějí růst!

Přidejte se k nám!

Co od Vás očekáváme?

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Obchodního ducha a prodejní drive
  • Zkušenost z bankovnictví nebo oblasti financí
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Náplň práce:

  • Péče o vlastní portfolio klientů
  • Poskytování poradenství
  • Odpovědnost za prodejní výsledky
  • Akvizice nových klientů
  • Spolupráce napříč segmenty
  • Odpovědnost za kvalitu služeb

Co nabízíme:

  • Odměnu formou fixní mzdy a čtvrtletních bonusů
  • 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a sick days
  • Možnosti využití zvýhodněných produktů banky (hypotéky, investice, účty)
  • Zvýhodněné slevy u firemních partnerů (př. Allianz produkty)
  • Stravenky a 20 000 bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
  • Slevy u firemních partnerů, výhodné podmínky na bankovní produkty
  • Perfektní Christmas party, sportovní hry a jiné akce během roku

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým