Specialista Corporate Finance Advisory

  • Praha
  • Tržní a investiční bankovnictví a financování obchodu

Chceš odstartovat svou kariéru a použít své teoretické znalosti ze školy v praxi? Pokud tě zajímá oblast fúzí a akvizic, transakcí na kapitálovém trhu nebo oceňování podniků, je toto pozice pro tebe.

Do oddělení Corporate Finance Advisory, které se zaměřuje na poradenství při fúzích a akvizicích (Mergers & Acquisitions / M&A), hledáme kolegu se zájmem se neustále rozvíjet, kterému předáme know-how seniorních členů týmu.

Jaká je náplň práce:

  • Zpracování dat a jejich analýza
  • Finanční analýza společností a sektorů
  • Zpracování informací o investičních příležitostech, příprava prezentačních materiálů
  • Analytická podpora seniorních členů týmu na transakcích a účast na schůzkách s klienty
  • Spolupráce s kolegy ze skupiny

Co od Tebe očekáváme na této pozici:

  • VŠ nejlépe ekonomického zaměření
  • Analytické a logické myšlení
  • Spolehlivost a schopnost učit se
  • Smysl pro detail
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Samostatnost a schopnost dělat vlastní závěry
  • Zájem o tuto oblast, znalosti finanční analýzy, účetnictví výhodou
  • Anglický jazyk - plynulou znalost (schopnost samostatně komunikovat na odborné úrovni)

Proč pracovat právě u nás:

  • Zajímavou a pestrou pracovní náplň
  • Coaching v rámci týmu
  • Příležitost profesionálního a osobnostního rozvoje
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené a nebojíme se sick days a nabízíme i dny na regeneraci
  • Budete mít možnost využít zvýhodněné produkty banky
  • Slevy u firemních partnerů a 20 000+ bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, sport, zdraví, relaxace, masáže, lázeňské pobyty)
  • V UniCredit Bank podporujeme talentované kolegy při budování kariéry a vzdělávání, proto budeš mít možnost rozvoje na školeních, workshopech

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým