Specialista/ka lidských zdrojů

 • Praha
 • Lidské zdroje

Odpovědět

Naše HR stojí na jednom z klíčových fundamentů: stáráme se o lidi a cítíme to jako poslání. Žiješ-li pracovním právem, umíš skvěle komunikovat a to i písemně, jsi člověk, kterého do HR týmu právě hledáme. Máš prokazatelnou zkušenost s řízením HR koncepčních a projektových iniciativ a zkušenost v oboru z větší společnosti? Tak to nejdůležitější máš za sebou: náš inzerát už čteš. Teď zbývá jen zkusit štěstí.

Co u nás budeš dělat?

 • Budeš aktivně sledovat nejnovější aktuality z oblasti pracovního práva, připravovat návrhy na implementaci do lokálních předpisu a komunikaci v naší bance, předkládat své návrhy top managementu
 • Budeš se účastnit a aktivně koordinovat iniciativy v oblast mzdové agendy, benefitů, spolupráce s dodavateli, optimalizace procesů a systémů
 • Zodpovídat budeš za spolupráci nejen s kolegy z HR oddělení, odborové organizace, ale celé banky v Čechách a na Slovensku
 • Budeš mít oči na stopkách a hledat příležitosti, jak posouvat HR kupředu, svoje nápady budeš i zodpovědně realizovat

Jak zjistíš, že jsi skutečně náš člověk?

 • Umíš si zodpovědně pohlídat vlastní agendu
 • Každodenní komunikace ti nedělá problém
 • Ve své práci máš pořádek a umíš si určit priority
 • Nezastavíš se u toho, že najdeš problém, ale aktivně hledáš také řešení
 • Rychle se zorientuješ v zaběhlých procesech, ale zvládáš vidět i nad rámec zadání
 • Máš v oboru zkušenosti z větší společnosti, pracovní právo je pro tebe známá oblast a máš prokazatelné zkušenosti s řízením projektů v oblasti HR
 • Mluvíš plynule anglicky a své návrhy umíš v angličtině odprezentovat i top managementu
 • Pokud máš background v právní agendě nebo ideálně právní vzdělání, určitě to pro tvou práci bude výhoda

A co ti za to nabízíme?

 • Získáš zkušenost na pozici HR Specialisty v mezinárodní společnosti a budeš mít příležitost dále růst
 • Budeš pracovat v zaběhnutém týmu, který tě bude podporovat kariérně i osobně. Držíme při sobě!
 • Získáš rozhled nad dalšími aspekty práce v HR, postupně se můžeš zacvičit v dalších oblastech
 • Normálně pracujeme z moderní kanceláře na Praze 4, ale aktuálně spolupracujeme virtuálně z domova
 • Práci na plný úvazek na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
 • Máme pro Tebe řadu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, 4 dny na regeneraci, sick days, volno na Tvé narozeniny, stravenky, flexi benefity, interní školení...)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, přední mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.