Placená 4měsíční stáž v bance: angličtina a finanční analýza

 • Praha
 • Datová analýza a reporting

Odpovědět

Vystudovali jste nebo studujete ekonomický obor na VŠ? Umíte vysvětlit, co je to výsledovka nebo obchodní bilance? A ovládáte k tomu Excel a angličtinu?

Pojďte k nám získat praktické zkušenosti v oboru. Nabízíme čtyřměsíční placenou stáž v týmu Skupinového reportingu v rámci divize Finance. V týmu je nás celkem 7 a na starosti máme podrobné výkaznictví pro skupinu UCG. Rádi mezi sebe přivítáme kolegu/kolegyni s nadšením a velkou chutí se učit!

Jak bude rotace vypadat?

V červnu a červenci Vás do všeho zaučíme, v srpnu a v září samostatně zastoupíte našeho kolegu, který využije možnost vzít si delší volno. Čeká Vás pracovní smlouva na plný úvazek a na dobu určitou (od 1. 6. do 30. 9. 2021).

Co budete mít na starosti?

 • Přípravu výsledovky (výkazu zisků a ztrát a dalších podrobné reportů na něj navazujících) a bilance Banky ve skupinovém reportovacím systém Tagetik
 • Zpracování dat, datovou analýzu, reporting
 • Pracovat budete v PLSQL, SASu, Excelu a Tagetiku

Co se naučíte?

 • Zpracovávat reporty, analýzy a komentáře trendů
 • Zlepšíte své schopnosti v oblasti datové analýzy
 • Lépe poznáte finanční pozadí fungování Banky
 • Šikovné datové analytiky/analytičky si hýčkáme, takže pokud bude spolupráce fungovat a budeme mít volnou příležitost v bance, rádi společně něco vymyslíme i po skončení stáže

Co budete potřebovat?

 • Velmi dobrou znalost Excelu
 • Alespoň částečnou povědomí o výkazu zisků a ztrát
 • Angličtinu (budete komunikovat se skupinou)
 • Analytické dovednosti
 • Bude se Vám hodit znalost SQL

Pokud Vás pozice zaujala, budeme se těšit na Váš životopis!

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.