Dlouhodobá brigáda v bankovnictví

 • Pardubice
 • Korporátní bankovnictví

Odpovědět

Jsi student/ka vysoké školy ekonomického zaměření, nebo máš prostě vášeň pro finančnictví a vidíš v něm svou budoucnost? Do našeho CIB týmu pak možná hledáme právě tebe na dlouhodobou brigádu, která má potenciál nastartovat tvou kariéru v bance.

Pokud to zní jako něco, co tě láká, vyplň pečlivě náš dotazník na konci inzerátu - pomůže nám to zjistit, jestli se do našeho pardubického týmu hodíš.

Co ti nabízíme?

 • Příležitost růst - ať už se vidíš v obchodu, analytické práci nebo back-office podpoře
 • Tým skutečných odborníků, co ti rádi předají know-how
 • Šanci ukázat, co je v tobě a nastartovat zajímavou kariéru
 • Spolupráci na super mezinárodních projektech
 • Férové ohodnocení: na neplacené stáže u nás nevěříme

Co chceme od tebe?

 • Skutečný zájem o bankovnictví/finančnictví
 • Buď studuješ VŠ ekonomického zaměření, nebo máš předchozí praxi, která nás o tvém zájmu o bankovní sektor přesvědčí
 • Angličtinu na dobré úrovni, nebo ochotu se v ní zlepšovat
 • Ochotu učit se, růst a prokázat, že do našeho týmu patříš
 • Základní znalosti MS Office balíčku, za dobrý Excel máš bonus
 • Možnost docházet cca na 20hod/týdně (ideálně Po-St)

A co budeš dělat?

 • Ze začátku se naučíš základy, budeš dělat admin podporu, skenovat, archivovat a mejlovat a občas někam zavoláš
 • Postupně tě chceme podpořit v růstu podle toho, na co se hodíš
 • Po zapracování zvládneš pracovat samostatně a pečlivě - to je zásadní

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.