SPECIALISTA/TKA RISK REPORTINGU

 • Praha

Odpovědět

KDO JSME A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

UniCredit Leasing CZ, a.s. je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankovní skupiny UniCredit.
Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již více než 20 let stabilními partnery a lídry na českém trhu nebankovního financování. Financujeme nejenom osobní automobily, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou a zdravotní techniku nebo hudební nástroje.
Do našeho týmu, který má na starosti správu celého portfolia společnosti a řízení rizik, hledáme parťáka a kolegu, kterého baví práce s daty a také ho zajímá metodika řízení rizik v bankovní a leasingové instituci.

 • Pozice je zaměřená na zpracování externího a interního reportingu (pravidelného i ad hoc dle potřeb vedení společnosti a ostatních útvarů)
 • Smyslem Vaší práce bude designovat a vytvářet reporty pro koncové uživatele, na základě kterých může management společnosti řídit naše portfolio
 • Kromě toho budete mít na starosti rozvoj vnitřních systémů v oblasti řízení rizik
 • Budete se aktivně účastnit projektů divize řízení rizik, případně projektů dalších divizí společnosti

IDEÁLNÍ KANDIDÁT MÁ:

 • VŠ vzdělání ekonomického nebo matematického směru
 • Velmi dobrou znalost MS Office, zejména MS Excel
 • Znalost Qlick Sense případně jiných BI nástrojů je výhodou
 • Znalost základních účetních principů je výhodou
 • Znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
 • Velmi dobré analytické myšlení
 • Schopnost pracovat samostatně a pečlivý přístup k plnění úkolů
 • Nadšení pro svou práci a ochotu k dalšímu rozvoji

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO NÁS?

 • Od svého vzniku v roce 1991 patříme k lídrům na trhu a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice
 • Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu (nejen v Česku, ale i v zahraničí)
 • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
 • Stanete se součástí ambiciózního, ale zároveň velmi přátelského týmu
 • Budete pracovat v příjemném pracovním prostředí v centru Prahy (blízkost metra Budějovická)
 • Budete mít možnost využívat zajímavé zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolenou navíc, zdravotní volno, příspěvky na volnočasové aktivity, zvýhodněné produkty, příspěvky na penzijní připojištění, zdravotní preventivní programy, home office a další, ...)

CO O SOBĚ ŘÍKÁ VÁŠ BUDOUCÍ TÝM:

Strategické řízení rizik a správa portfolia

Co děláme?
Zajišťujeme, aby rizika, která dnes přijímáme, neohrozila naše budoucí výnosy.

Kdo jsme?
Menší československý tým všeumělů, který je v kontaktu s většinou ostatních útvarů v leasingu.

Co máme společného?
Řídíme se heslem „No risk, no fun.“

Co společně podnikáme mimo práci?
Občas zajdeme zrelaxovat nad něčím dobrým k jídlu a pití.

Když hledáme kolegy / kolegyně k nám do týmu, koho hledáme?
Někoho se zdravým selským rozumem, kdo se nebojí tabulek plných čísel a ambiciózních projektů.

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

UniCredit Leasing CZ, a. s. působí na českém trhu už od roku 1991. Za tento čas jsme se vyprofilovali na jednu z nějvětších leasingových společností a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.