Product Owner - Retail Public Website

 • Praha
 • Retailové bankovnictví a hypotéky

Odpovědět

Umíte se podívat na strategii a přeměnit ji v realitu? Máte zkušenost z pozice product owner a chcete se vrhnout do mezinárodního projektu? Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni, který rozumí webovým stránkám, chce předat zkušenosti a hlavně rozumí byznysu a jeho potřebám.

Co budu mít na starosti?

 • Definice zákaznické zkušenosti
 • Pochopení byznysové strategie a překlopení do obsahu webu
 • Implementace skupinových řešení, ale také lokální specifikace
 • Komunikace - se skupinou, týmem a například také marketingem

Co od Vás očekáváme?

 • Alespoň pasivní znalost web designu
 • Drive a schopnost realizovat - hledáte řešení, ne překážky
 • Povědomí o kampaních a byznysové strategii
 • Znalost anglického jazyka

Na co se mohu těšit?

 • Možnost být součástí velkého mezinárodního projektu naší banky
 • Možnost změnit zažité věci a zavádět nové
 • Možnost podílet se na definování jednoho z hlavních prodejních kanálů
 • Nové výzvy, prostor pro seberealizaci a další osobní rozvoj
 • Pohodový, dynamický tým a příjemné pracovní prostředí
 • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Sick days, stravenky, UniFlex kafeterie …)
 • Výhodné podmínky našich bankovních produktů
 • Bohaté slevy u firemních partnerů

Chcete se spolu s námi stát součástí této unikátní digitální transformace a kulturní změny?

Máte klienta, jednoduchost a inovativní digitální řešení na prvním místě?

Pokud máte chuť a odvahu, neváhejte a pošlete nám CV. Pomůžeme Vám se zapracovat.

Těšíme se na setkání s Vámi.

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která nejenom následuje trendy, ale také je vytváří. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. S chatbotem vás čeká skutečně férový rozhovor, na který potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku na pozici. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první, využijte tedy příležitost jít s trendy – a zkuste si výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.