Hledáme obchodníka/obchodnici pro SME klientelu

 • Karlovy Vary
 • Korporátní bankovnictví

Odpovědět

Koluje vám v žilách krev obchodníka, sales je vaší srdeční záležitostí a chcete víc - víc příležitostí, růstu a zodpovědnosti? Využijte šanci stát se součástí našeho týmu Relationship manažerů pro firemní klientelu s obratem do 250 mil. Kč, a pomáhejte řídit finanční potřeby některých z našich nejdůležitějších klientů. 

Čeká vás zajímavá, zodpovědná pracovní náplň:

 • Hledáme skutečně zkušeného profíka: rovnou Vám proto svěříme částečně naplněné portfolio klientů, se kterými si můžete okamžitě začít budovat vztah
 • Zároveň ale víme, že vám ambice nedovolí jen čekat, jaká práce vám přistane na stole: akvizicemi v atraktivním segmentu si sami rozšíříte své portfolio a tím i navýšíte již tak zajímavou odměnu
 • Využijete svůj přehled o podnikatelském prostředí, finanční situaci a klientech v designované oblasti a segmentu, zároveň budete dále prohlubovat své znalosti
 • Přidáte se k těm nejlepším obchodníkům a postupně získáte příležitost učit juniornější kolegy a předávat jim své know-how

Jste ideálním kandidátem pokud:

 • Máte zkušenosti s korporátním prostředím a firemní klientelou, o které se můžete spolehlivě opřít
 • Rozumíte finančním výkazům a vyznáte se ve výstupech finanční analýzy
 • Vaše obchodní a komunikační dovednosti vás dělí od většiny konkurence
 • Baví Vás akvizice a chcete patřit mezi top obchodníky
 • Vyznáte se v podnikatelském prostředí
 • Chcete dále profesně růst a víte, kam vaše kariéra směřuje

Postaráme se o váš komfort:

 • Práce z domova, narozeninové volno, 5 týdnů dovolené, sick days, flexibilita v rámci úvazku, stravenky
 • 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity
 • Slevy na firemní produkty, partnerství i další benefity
 • Odborné i soft tréninky, programy pro budoucí manažery, rotace a mentoring
 • Opravdu zajímavý systém bonusů
 • Platové hodnocení odpovídající vašim rozsáhlým zkušenostem

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která nejenom následuje trendy, ale také je vytváří. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. S chatbotem vás čeká skutečně férový rozhovor, na který potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku na pozici. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první, využijte tedy příležitost jít s trendy – a zkuste si výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.