Cestující bankéř/ka - Praha

 • Praha
 • Retailové bankovnictví a hypotéky

Odpovědět

Pokud vás láka práce v bankovnictví a trocha cestování k tomu, tak možná právě pro vás máme zajímavou pozici.

Pozice cestujícího bankéře/bankéřky je startovní bod, odkud se naši kolegové a kolegyně posouvají na zajímavé pozice v rámci UniCredit Bank.

Spolupracujte s kolegy a kolegyněmi, pomáhejte pobočkám v rámci Prahy a učte se od těch nejlepších.

K TOMU STÁT SE CESTUJÍCÍM BANKÉŘEM VÁM STAČÍ 3 VĚCI!

 • Časová flexibilita
 • Schopnost rychle se adaptovat na nové prostředí
 • Zaměření na zákazníka

CO OČEKÁVAT?

 • Máte možnost nastartovat kariéru v bankovnictví v dynamickém prostředí silné evropské banky
 • Ukážeme vám, že práce vás může bavit
 • Spolupracujte, učte se a čerpejte znalosti od zkušených kolegů a kolegyň v rámci hned několika poboček
 • Klientům nabízet bankovní produkty, pomáhat s nejvhodnějším výběrem, ale třeba i asistovat při obsluze internetového bankovnictví
 • Když vás práceu nás bude bavit, rádi vás podpoříme v posunu ve vaší kariéře.

CO NABÍZÍME?

 • Bude o vás postaráno už od vašeho prvního dne v bance (e-learningy, školení, podpora od manažera a buddy kolegy).
 • Pravidelná fixní mzda 1.den v měsíci.
 • 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin, sick days i dny na regeneraci.
 • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 120 Kč.
 • Multisport karta
 • 20 000 benefit bodů ročně do kafeterie na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru.
 • Možnost spolupráce na zahraničních projektech v rámci svého rozvoje.
 • Skvělé akce pro zaměstnance – Sportovní hry, Vánoční večírek.

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.