Klientský poradce/kyně - Anděl, Adria, Vysočany

 • Praha
 • Retailové bankovnictví a hypotéky

Odpovědět

Chcete odstartovat perspektivní kariéru v bankovnictví, ale nevíte, kde začít? Dáme Vám příležitosti vyzkoušet si roli klientského poradce/poradkyně v UniCredit Bank!
Pracovat můžete v Praze na pobočce Anděl, v Adrii nebo ve Vysočanech. A pozor - kariéru u nás můžete začít i bez předchozích zkušeností. Všemi procesy Vás provedeme, takže se nemáte čeho bát.

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?

 • Po zaučení do role klientského poradce/poradkyně se začnete učit v praxi na pobočce. Vedle sebe budete mít zkušené kolegy, kteří Vám bude oporou.
 • V rámci pracovní doby budete pomáhat klientům s řešením jejich požadavků jako je založení účtu, platební příkazy nebo zablokované internetové bankovnictví.
 • Budete pomáhat financovat sny našich klientů, ať už půjde o nový domací spotřebič nebo reknstrukci bytu.
 • Stanete se postupně přeborníkem/přebornicí v oblasti financí, díky kterému si klienti odnesou příjemný zážitek a vy díky tomu budete profesně I finančně růst.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 • Intenzivní pětiměsíční adaptaci, kterou Vás provedou naši nejlepší specialisté
 • Výplata vždy 1. den v měsíci a kvartální bonusy
 • Plně hrazené stravenky ve výši 135 Kč = cca 8 100 Kč kvartálně
 • Příležitost kariérně růst třeba až na manažerskou pozici
 • 5 týdnů dovolené, k tomu navíc narozeninové volno, sick days a 4 dny na regeneraci
 • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte
 • Slevy u firemních partnerů, výhodné podmínky na bankovní produkty
 • Možnost zřídit si Multisport kartu
 • Postaráme se i o váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery
 • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding

CO JE K TOMU TŘEBA?

 • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, bez toho nemůžete složit bankovní certifikace.
 • Chuť pomáhat našim klientům tak, obchodní duch a snaha starat se o klienty tak, aby si odnesli z návštěvy pobočky příjemný zážitek.
 • Velkým benefitem pro Vás bude, máte-li zkušenosti s jednání s klienty.
 • Výhodou je také znalost cizího jazyka - ideálně angličtina, neztratíte se u nás ani s italštinou, protože někteří naši klienti jsou ze zahraničí. Není nutné mít perfektní gramatiku, je potřeba se s klientem umět domluvit a pomoci mu.

V UniCredit Bank budujeme budoucnost, která je skutečně digitální

 • Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot
 • S chatbotem vás čeká skutečně férový rozhovor, všechny informace převádí na jedničky a nuly
 • Na pohovor potřebujete asi 20 minut, do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu
 • Se smart náborem jsme na českém trhu první, využijte tedy příležitost jít s trendy – a zkuste si výběrové řízení budoucnosti!

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail recruitment@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.