STUDENTI/STUDENTKY POZOR! ROZŠIŘUJEME ŘADY NAŠICH TRAINEES

 • Praha
 • Administrativa, Back Office, Finanční řízení a kontroling, Tržní a investiční bankovnictví a financování obchodu, Řízení a analýza rizik, Řízení produktů a podpora prodeje, Vnitřní audit, Právní služby, Pozice pro absolventy, Projektové řízení, Právní, Compliance, Audit, Bankovní bezpečnost, Datová analýza a reporting

Odpovědět

Jste student/ka, který/á by rád/a propojil teorii s praxí? Ještě se trochu hledáte v tom, co vlastně chcete dělat? Pak se přihlašte do našeho trainee programu, kam hledáme možná právě Vás. Přečtěte si níže, jaké hledáme profily, a pokud se v nějakém vidíte, přihlašte se.

Analytici | Analytičky

 • Data (budete pracovat v našich systémech a převážně v Excelu, kde budete zpracovávat data. Práce se složitejšími vzorci, kontingenčními tabulkami, VBA, SQL)
 • Business (budete zpracovávat analýzy, reporty a zároveň komunikovat s businessem.)
 • Automatizace (díky velkým technickým zkušenostem budete automatizovat naše starší excely)

Projekťáci | Projekťačky | Produkťáci | Produkťáčky

 • Jste ideální kandidát/ka pokud si rádi činnosti zavlastňujete, hledáte v nich řád a koordinaci. Máte výborný time management a smysl pro efektivitu. Na této pozici budete komunikovat napříč bankou. Budete specialisti na danou problematiku.

Obchodníci | Obchodnice

 • Ideální pozice pro osoby, které láká vyjednávání a mají výborné komunikační dovednosti. Důležitá je také orientace na cíl. Ze začátku Vás budeme nabíjet analytickými vědomostmi a problematikou úvěrových návrhů, a poté se budete moci podívat, jak tyto dovednosit využít v roli obchodníka.

Jak bude trainee program probíhat?

 • Nastoupíte na DPČ (program je max. na 1 rok. Po roce nastoupíte na HPP na plný či zkrácený úvazek, podle toho, jak Vám to bude vyhovovat)
 • Od samého začátku budete mít naplánovanou evaluační cestu, díky které budete každý kvartál získávat nové dovednosti
 • V průběhu programu budete mít možnost využít různých interních a extreních školení
 • Budete možnost využívat další benefity

Těšíme se na Vás!

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.