Volné pozice

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, přední mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Analytik podpory prodeje pro korporátní bankovnctví

Chceš odstartovat svou kariéru a použít své teoretické znalosti ze školy v praxi? Nebo už máš zkušenosti a chceš udělat změnu ve své práci? Pokud se chceš stát analytikem a zajímá tě práce s daty a svět bankovnictví, je toto pozice pro tebe.

Do oddělení Corporate Sales Support, které je podpůrným útvarem obchodní sítě a managementu firemního bankovnictví, hledáme kolegu se zájmem se neustále rozvíjet, kterému předáme know-how seniorních členů týmu. Na této pozici se budeš podílet na datové podpoře v rámci firemního bankovnictví, identifikování a vytěžování akvizičního a cross-sellingového potenciálů, přípravě reportů a analýz, automatizaci souvisejících procesů, správě a vývoji souvisejících obchodních nástrojů, a spolupráci na lokálních a celoskupinových projektech.

Chceš se přidat? Klikni na tlačítko „Odpovědět“! Těšíme se na tebe.

Náplň práce

  • Datová podpora managementu a obchodních týmů, příprava reportů a analýz trhu, automatizace souvisejících procesů
  • Definice a vytěžování akvizičního a cross-sellingového potenciálu v oblasti firemního bankovnictví
  • Správa a vývoj souvisejících podpůrných nástrojů
  • Spolupráce na lokálních a celoskupinových iniciativách v oblastech CRM a Big Data
  • Ostatní podpora divize firemního bankovnictví

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Velmi dobrou znalost MS Office (primárně MS Excel, VBA výhodou)
  • IT gramotnost, základní znalost programování v SAS výhodou
  • Pokročilou úroveň angličtiny
  • Koncepční a analytické myšlení, schopnost strukturovat a řešit složité praktické problémy
  • Kreativní myšlení
  • Schopnost samostatného rozhodování a organizační schopnosti
  • Schopnost konstruktivní komunikace a týmové spolupráce
  • Energičnost, cílevědomost a zápal pro věc

Nabízíme

  • V krátké době získat značnou zodpovědnost a samostatnost
  • Být součástí soudržného týmu, pracovat v přátelském prostředí
  • Získat komplexní znalosti a zkušenosti z mnoha oblastí firemního bankovnictví
  • Podílet se na operativním i strategickém řízení firemního bankovnictví
  • Pracovat pro 4. největší banku na českém trhu a rychle růst v největší mezinárodní bankovní skupině v CEE

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová