Relationship manager for SME v Praze

  • Praha
  • Korporátní bankovnictví

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, přední mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Máte zájem o korporátní bankovnictví a chcete změnu ve své kariéře? Získejte pro sebe víc a prohlubte své znalosti v oblasti financí a bankovnictví.

Staňte se součástí našeho pražského týmu Obchodních poradců pro SME klientelu s obratem od 10 do 250 mil. Kč. Vaším hlavním úkolem bude řídit obchodní vztah s klientem, pomáhat mu řídit finanční potřeby našich klientů a akvizice klientů nových.

A proč pracovat právě pro nás?

  • Protože chcete VÍC – víc zkušeností, více vzdělávání, víc pracovních výzev
  • Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (v Česku i zahraničí)
  • Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
  • Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň soudržného týmu

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zabezpečovat profesionální a kvalitní poradenství svěřeným klientům a starat se o rozvoj a prohlubování obchodních vztahů se stávajícími klienty
  • Navrhovat klientovi optimální produkty a služby s cílem maximalizovat jeho spokojenost a výnosy pro banku
  • Zabezpečovat akviziční činnost s cílem rozšířit portfolio klientů tohoto segmentu
  • Spolupracovat s úvěrovými specialisty při sestavování návrhu smlouvy na uzavření úvěru klientovi
  • Zabezpečovat uzavírání smluv s klienty tohoto segmentu v rámci stanovených limitů, směrnic a předpisů
  • Neustále monitorovat finanční situaci klienta a zabezpečovat řádné a včasné podklady a detaily pro vstupní i průběžné hodnocení rizik spojených s komerčním vztahem
  • Sledovat podnikatelské prostředí a konkurenci
  • Aktivně komunikovat s ostatními útvary banky (marketing, product development, aj.)

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí nejsilnější bankovní skupiny v CEE
  • Obchodní pozici v bance v silně rostoucím segmentu SME
  • Podporu a sdílení zkušeností při získávání odborných znalostí a dovedností ve finanční oblasti
  • Získat komplexní znalosti a zkušenosti z oblasti firemního bankovnictví
  • Být součástí dynamického, ambiciózního a soudržného týmu, pracovat v přátelském prostředí
  • Rozmanité benefity (5 týdnů dovolené + sick days, velmi zajímavou cafeterii)

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Zájem o oblast firemního bankovnictví a podnikatelské prostředí
  • Výborné obchodní a komunikační dovednosti, aktivní přístup k získávání obchodu
  • Dobrou znalost bankovnictví, zejména úvěrových produktů a finančních výkazů
  • Schopnost hledat pro klienta a zároveň pro banku nejlepší řešení v oblasti financování a řízení rizika
  • Koncepční a analytické myšlení
  • Komunikativní znalost angličtiny výhodou a dobrou znalost MS Office
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Řidičský průkaz skupiny B

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Lenka Juříková