Volné pozice

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, přední mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Referent/ka Back Office

Náplň práce

  • Telefonická komunikace s klienty
  • Podpora obchodníkům UniCredit Bank a pobočkám banky v oblasti přijímání platebních karet a bankomatů
  • Monitoring podezřelých transakcí platebními kartami
  • Administrativní podpora oddělení

Požadujeme

  • Ukončené minimálně SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ
  • Uživatelská znalost PC - Excel, Word, Outlook
  • Komunikativnost a spolehlivost
  • Schopnost pracovat pod stresem
  • Ochotu a zájem pracovat na 12ti hodinový nepřetržitý nepravidelný provoz včetně víkendů a svátků (směny jsou např. 3-4 dny v týdnu a 3-4 dny je volno)

Nabízíme

  • Smlouva na dobu určitou (1 rok) formou dočasného přidělení k zaměstnavateli agenturou práce
  • 25 dnů dovolené
  • 6 sick days
  • Stravenky
  • Bodový benefitní systém cafeterie (Benefit+)
  • Vzdělávání (hard skills, soft skills)
  • Možnost kariérního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností (pěšky z metra Budějovická do 10min případně přímo jede bus 1 zastávku přímo k budově Filadelfie)
  • Bezpečné parkování Vašeho motocyklu nebo jízdního kola v budově zdarma
  • Výborná občanská a nákupní vybavenost v areálu BB Centra
  • Jídelna přímo v budově, možnost využití různých stravovacích možností v blízkém okolí

Nástup

ihned

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Jana Klimpellová