Volné pozice

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, přední mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Bankéřem v UniCredit se můžete stát v každém věku!

Nabízíme Vám příležitost přihlásit se do výběrového řízení na pozici Bankéř na pobočce UniCredit V Praze. Věříme, že s vhodným přístupem a dobrou podporou je pracovní kariéru možné nastartovat kdykoli. Budeme rádi, pokud u nás uplatníte své pracovní a životní zkušenosti a stanete se cenným a loajálním zaměstnancem našeho týmu.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Doporučovat a poskytovat poradenství v oblasti bankovních produktů
  • Aktivně nabízet bankovní produkty dle Vámi zmapovaných potřeb klienta
  • Vést administrativu spojenou se servisem pro klienty
  • Spolupracovat s třetími stranami
  • Telefonicky oslovovat klienty
  • Provádět pokladní operace (příjem a výdej hotovosti, směnárenské operace)

Co od Vás očekáváme?

  • Dobré komunikační dovednosti, proklientský přístup
  • Odpovědnost a pečlivost
  • Zájem o oblast financí, ochotu se vzdělávat
  • Zkušenost s prací s hotovostí a s prodejem - výhodou
  • SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou

Co Vám nabízíme?

  • Kompletní zaškolení a adaptační období, kde si osvojíte vše potřebné
  • Práci pod vedením zkušeného manažera
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Fixní mzdové ohodnocení a variabilní část dle Vašich obchodních výsledků
  • Výhodné podmínky na bankovní produkty
  • 5 týdnů dovolené a volno v den Vašich narozenin, příspěvek na stravování, až 6 dní na regeneraci (sick days), ročně 19 500 bodů, které je možné využít na řadu benefitů (kulturní aktivity, jazykové kurzy, připojištění, wellness)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Michaela Vargová