Specialista back office Treasury - senior

  • Praha
  • Market & Investment Banking, Trade Finance

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Budete se podílet na back office činnostech zpracování obchodů, plateb a konfirmací
  • Účastnit se UAT fáze projektu na upgrade bankovního systému pro oblast Treasury, testovat funkcionality hlavní back office aplikace
  • Spolupracovat s útvarem Treasury a dalšími odděleními napříč bankou
  • Komunikovat s kolegy z Unicredit AG ve Vídni a Unicredit Spa v Milánu

Hledáme kolegu, který má:

  • Praxi na obdobné pozici, ideálně v oblasti back office Treasury
  • Zájem o finanční trhy, znalost produktů FX, MM, případně OTC Derivatives
  • Zkušenost s testováním aplikací v rámci většího projektu v bankovnictví
  • Analytické uvažování, pečlivost a týmového ducha
  • Znalost anglického jazyka
  • Pokročilé dovednosti v MS Office

Na této pozici vám nabízíme:

  • Smlouvu na dobu určitou přes agenturu práce
  • Příležitost stát se součástí zkušeného týmu back office treasury
  • Možnost získat znalosti od seniorních kolegů a odborníků na tuto oblast
  • Rozmanitou práci v oblasti finančních trhů na neprodejní pozici
  • Zajímavé benefity (20 000 benefitních bodů ročně, stravenky, 5 týdnů dovolené, volno na den narozenin a sick days)
  • Příjemné prostředí na centrále banky na Praze 4 (u budovy park, kavárna, restaurace, obchody)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Pavlína Mitošinka