Servisní bankovní poradce - Praha a okolí

  • Praha
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Baví Vás pracovat s klienty a pomáhat jim v řešení jejich požadavků?

Nechcete být pod tlakem obchodního plánu?

Baví Vás poznávat nové kolegy?

Jako servisní bankovní poradce budete poskytovat poradenství stávajícím klientům banky, využívat svých dovedností k prodeji dalších produktů dle potřeb klienta. Budete působit na pobočkách v Praze a blízkém okolí s cílem pomáhat zaškolovat nové kolegy, nebo se zajištěním chodu pobočky.

Co Vás čeká?

  • Poradenství stávajícím klientům v rámci využívaných služeb, prodej doplňkových produktů (příchozí klientela)
  • Zajištění pokladních operací - směnárna, hotovostní operace, cestovní šeky, dotace
  • Spolupráce v týmu při nastavení běžného provozu pobočky (či zachování určitého standardu)
  • Aktivní nabízení produktů banky a doporučování klientů kolegům na příslušné pobočce

Co očekáváme my od Vás?

  • Předchozí zkušenost s prací s hotovostí výhodou
  • Pečlivost, samostatnost
  • Časová flexibilita
  • Schopnost rychle se adaptovat na nové prostředí
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Zaměření na zákazníka a týmovost
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz – B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Každý má občas den, kdy se necítí úplně fit – proto budete mít k dispozici několik dní regenerace (sick days) a 5 týdnů dovolené
  • Ročně dostanete 20 000 bodů, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, sport, zdraví, relaxace, masáže, lázeňské pobyty)
  • Organizujeme perfektní Christmas party a jiné akce během roku
  • Nabízíme Vám slevy u firemních partnerů
  • Poskytneme Vám výhodné podmínky na bankovní produkty
  • Nestereotypní práci

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová