Volné pozice

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, přední mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Compliance Specialista - zkrácený úvazek

Chcete ve své kariéře udělat změnu? Chcete pracovat na zkrácený úvazek? Získejte pro sebe víc a prohlubte své znalosti v oblasti compliance.

Do pražského týmu Compliance hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici compliance specialisty.

A proč pracovat právě pro nás?

  • Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (v Česku i zahraničí)
  • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
  • Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
  • Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň soudržného týmu

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Provádění kontrol dodržování interních předpisů a procesů
  • Účast na lokálních a skupinových projektech
  • Aktivní komunikace s útvary centrály banky a s pobočkovou sítí
  • Konzultační, poradenská a školící činnost
  • Monitoring, analýza a řízení compliance rizik

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • VŠ vzdělání (právního nebo ekonomického zaměření výhodou)
  • Praxi ve finančním sektoru nebo poradenských službách výhodou
  • Praktickou zkušenost s aplikací přímo použitelných předpisů EU a obecně platných právních předpisů
  • Integritu a důvěryhodnost (jednání v souladu s hodnotami banky, osobní odpovědnost, přijímání zpětné vazby)
  • Aktivní přístup a pozitivní vnitřní energii
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, profesionální vystupování, týmového ducha
  • Uplatňování analytického přístupu, zaměření na klíčová rizika a příčiny problémů
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (aktivně slovem i písmem)
  • Pokročilé znalosti MS Excel pro analýzu a zpracování dat, MS Word, zkušenost s databázemi a IT aplikacemi.

Co Vám nabízíme?

  • Samostatnou pracovní pozici s velkým prostorem pro seberealizaci a zodpovědností
  • Úvazek na 4 hodiny denně
  • Příležitost aktivně se účastnit změn a klíčových projektů s reálným dopadem
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního i profesního růstu
  • Tvůrčí a pestrou práci v dynamickém profesionálním týmu
  • Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti, práci v přátelském prostředí
  • Rozmanité benefity (5 týdnů dovolené + sick days, velmi zajímavou cafeterii)
  • Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Pavlína Mitošinka