Specialista Custody - korporátní akce

  • Praha
  • Korporátní bankovnictví

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Máte zájem o korporátní bankovnictví, konkrétně o oblast Custody a korporátních akcí? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět, protože právě hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Produktový specialista pro Custody.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Monitoring a zpracovávání transakcí v oblasti korporátních akcí na českém trhu a zahraničních trzích
  • Komunikace s klienty, výplatními agenty, finančními úřady, se zahraničními depozitáři
  • Oceňování cenných papírů a výplata výnosů z nich
  • Zastupování klientů na valných hromadách
  • Vedení a rekonciliace peněžních a majetkových účtů
  • Zajištění daňových dokumentů od klienta a případných stížností

Co Vám nabízíme?

  • Přátelský a týmový kolektiv
  • Podporu a sdílení zkušeností při získávání odborných znalostí a dovedností
  • Možnost kariérního růstu v rámci České republiky i zahraničí
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a nebojíme se ani sick days
  • Budete mít možnost využít zvýhodněné produkty banky
  • Slevy u firemních partnerů
  • Příspěvek na stravování a 20 000 bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
  • Organizujeme perfektní Christmas party a jiné akce během roku

Co pro tuto práci potřebujete?

  • Zájem a základní znalosti v oblasti custody
  • Ochotu učit se novým věcem a zápal pro věc
  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Dobrá znalost práce s PC
  • Zodpovědnost, pečlivost, smysl pro detail
  • Komunikativnost a pozitivní myšlení
  • Týmový duch

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Veronika Schwagerová