Osobní bankéř/ka se zaměřením na mezinárodní klientelu Brno

  • Brno
  • Privátní bankovnictví, Retailové bankovnictví a hypotéky

Svět je plný lidí, kteří nepřestávají chtít víc. Nechtějí čekat, co jim připraví ostatní, ale chtějí vzít život do vlastních rukou a plnit si své sny. Jste jedním z nich? Staňte se součástí UniCredit, přední mezinárodní bankovní skupiny ve střední a východní Evropě.

Aktuálně obsazujeme pozici Osobní bankéř do International Client Center na jedné ze dvou poboček v České republice, se zaměřením na ruský jazyk (ideálně rodilý mluvčí). Hledáme na ni aktivního člověka s chutí do vyhledávání nových obchodních příležitostí u zahraničních klientů a se zájmem o investice.

Náplň práce

  • Navazování spolupráce s klienty v rámci mezinárodní klientely
  • Péče o svěřené portfolio klientů
  • Zabezpečovat a poskytovat vysoce profesionální a kvalitní poradenství klientům v portfoliu
  • Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
  • Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
  • Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Praxe v prodeji finančních služeb výhodou
  • Vynikající znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího a komunikativní znalost anglického jazyka, aktivní znalost českého jazyka
  • Obchodní duch a prodejní dovednosti
  • Znalost oblasti investic/zájem o ni velkou výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k řízení rizika
  • Konstruktivní přístup k řešení problémů
  • Důslednost a zodpovědnost v péči o klienty
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Zdravé sebevědomí, energii a proaktivitu

Nabízíme

  • Unikátní příležitost pracovat se zahraniční klientelou a využívat jazykové znalosti na denní bázi
  • Zázemí úspěšné mezinárodní bankovní společnosti
  • Samostatnou práci s kontaktem s mezinárodní klientelou
  • Možnost získat zajímavé zkušenosti a uskutečnit kariérní růst v rámci banky či skupiny UniCredit
  • Motivující platové ohodnocení + nadstandardní benefity
  • Možnost učit se novým věcem prostřednictvím interního vzdělávání a rozvojových programů
  • Přátelský pracovní tým

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Kateřina Gruňová