Specialista Bankovních záruk a Akreditivů

  • Praha
  • Korporátní bankovnictví

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Máte zájem o korporátní bankovnictví, konkrétně o oblast produktů Trade Finance? Chcete změnu ve své kariéře a získat další odborné znalosti? Staňte se součástí našeho produktového týmu Trade Finance zaměřeného na Bankovní záruky a akreditivy. V rámci zkušeného a přátelského týmu budete mít možnost stát se odborníkem na oblast akreditivů.

Proč pracovat právě pro nás?

  • Jsme 4. největší banka na českém trhu a největší mezinárodní bankovní skupina v CEE
  • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení a budete mít možnost učit se od seniorních kolegů
  • Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Samostatně zabezpečovat činnosti v oblasti zpracování transakcí Trade Finance – akreditivy
  • Poskytovat podporu jak interním a tak externím klientům zejména v obchodní problematice.
  • Podílet se na analýze a vyhodnocování informací pro vývoj produktů.
  • Zajišťovat evidenci a administrativu související s produkty Trade Finance
  • Identifikace a předávání dalších obchodních příležitostí

Co můžete získat od nás?

  • Práci pod zkušeným manažerem, který ocení, když budete proaktivně přicházet s novými nápady
  • Podporu a sdílení zkušeností při získávání odborných znalostí a dovedností
  • Být součástí soudržného týmu, pracovat v přátelském prostředí
  • Získat komplexní znalosti a zkušenosti z oblastí Trade Finance
  • Rozmanité benefity

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Zájem o oblast bankovnictví a zápal pro věc
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Schopnost efektivně pracovat s informacemi, vyvozovat souvislosti, aplikovat pravidla a na jejich základě aktivně navrhovat řešení
  • Vysokou zodpovědnost, pozornost k detailům, trpělivost a pečlivost při zpracovávání
  • Vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického zaměření
  • Zkušenost v oboru bankovnictví/pojišťovnictví či obchodu výhodou
  • Velmi dobrou znalost angličtiny, druhý jazyk výhodou

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Lenka Tothová