Projektový manažer

  • Praha
  • Finanční řízení a kontroling

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Pro samostatné řízení středně velkých projektů, a participaci na řízení velkých strategických projektů hledáme Projektového manažera

Náplň práce

  • Samostatné řízení projektů v celém životním cyklu dle interní metodiky
  • Projektové portfolio zahrnuje regulatorní, IT, i obchodní projekty
  • Příprava dopadové analýzy, návrhu řešení, projektového plánu, kapacitního plánu
  • Vedení projektové dokumentace, monitoring a pravidelný reporting
  • Řízení vzájemných závislostí projektu s ostatními změnovými aktivitami
  • Vyhodnocování úspěšnosti projektů, prezentace výsledků
  • Aktivní spolupráce v rámci týmu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Předchozí praxe ve finanční instituci, poradenství, příp. telco
  • Pokročilá uživatelská znalost MS Office
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, proaktivní přístup k řešení problémů
  • Schopnost řídit a motivovat projektový tým složený z pracovníků napříč bankou
  • Komunikační, prezentační a argumentační schopnosti

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Flexibilní přístup k pracovní době
  • Bezprostřední participace na růstu a rozvoji dynamické banky, jedné z největších na českém a slovenském trhu
  • Prostor pro seberealizaci v roli s vysokou mírou samostatnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a nebojíme se ani sick days
  • Budete mít možnost využít zvýhodněné produkty banky
  • Slevy u firemních partnerů
  • Příspěvek na stravování a 20 000 bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
  • Organizujeme perfektní Christmas party a jiné akce během roku

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Pavlína Mitošinka