Odborný referent v oblasti exekucí a bankovních informací

  • Praha
  • Market & Investment Banking, Trade Finance

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Pro tým odborníků z oblasti exekucí a bankovních informací hledáme Odborného referenta/referentku, který/á se bude zabývat poskytováním informací, které jsou jinak předmětem bankovního tajemství, subjektům, které mají na základě zákonné úpravy oprávnění o tyto informace žádat.

Náplň práce

  • Zpracování exekučních příkazů tj. zadání údajů o blokaci prostředků do systémů banky, zpracování související dokumentace
  • Zpracování žádostí o informace od oprávněných žadatelů (tj. exekutorů, soudů notářů, insolvenčních správců atd.) v určené aplikaci. Informace jsou generovány z různých systémů banky v závislosti na povaze a stáří požadovaného dokumentu/informace
  • Komunikace s příslušnými útvary banky
  • Komunikace s třetími stranami (žadateli o informace, výstavci exekučních příkazů)
  • Archivace dokumentů

Zodpovědnosti

  • Dodržování platné metodiky s ohledem na stanovenou lhůtu zpracování a rozsah činností v rámci oblasti součinností s oprávněnými žadateli a exekucí přikázáním pohledávky z účtu.
  • Dodržování předpisů o ochraně osobních údajů klientů, bankovního tajemství a GDPR.

Požadavky

  • Znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Access, Outlook)
  • Schopnost práce s bankovními systémy CORE 02, EzY, eGG, Eurosig
  • Pečlivost, soustředěnost, rychlost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Pracovní pozici na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a nebojíme se ani sick days
  • Příspěvek na stravování a 20 000 bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
  • Organizujeme perfektní Christmas party a jiné akce během roku

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Pavlína Mitošinka