Poradce firemní klientely pro SME | Pardubice

  • Pardubice
  • Korporátní bankovnictví

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Hledáte novou pracovní příležitost? Máte zkušenosti v bankovnictví na obchodní pozici a chtěli byste se posunout ve své kariéře? Pokud Vás baví práce s firemními klienty, poradenství a svět financí, dejte nám o sobě vědět a staňte se součástí našeho týmu Obchodních poradců pro SME klientelu s obratem od 10 do 250 mil. Kč. Vaším hlavním úkolem bude řídit obchodní vztah s klientem, pomáhat mu řídit jeho finanční potřeby a akvizice nových klientů s cílem zajistit nárůst portfolia a zvyšovat jejich spokojenost.

Co Vám nabízíme?

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA

Práce z domova, narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené
20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru

  • JSME JEDEN KOLEKTIV

Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Ski meeting, Vánoční večírek)

  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA

Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni (MarketPlace)

  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT

Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí
Programy pro talenty a budoucí manažery
Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů (rotace/mentoring)

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zabezpečovat profesionální a kvalitní poradenství svěřeným klientům a starat se o rozvoj a prohlubování obchodních vztahů se stávajícími klienty
  • Navrhovat klientovi optimální produkty a služby s cílem maximalizovat jeho spokojenost a výnosy pro banku
  • Zabezpečovat akviziční činnost s cílem rozšířit portfolio klientů tohoto segmentu
  • Spolupracovat s úvěrovými specialisty při sestavování návrhu smlouvy na uzavření úvěru klientovi
  • Zabezpečovat uzavírání smluv s klienty tohoto segmentu v rámci stanovených limitů, směrnic a předpisů
  • Neustále monitorovat finanční situaci klienta a zabezpečovat řádné a včasné podklady a detaily pro vstupní i průběžné hodnocení rizik spojených s komerčním vztahem
  • Sledovat podnikatelské prostředí a konkurenci
  • Aktivně komunikovat s ostatními útvary banky (marketing, product development, aj.)

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Zájem o oblast firemního bankovnictví a podnikatelské prostředí
  • Dobré obchodní a komunikační dovednosti, aktivní přístup k získávání obchodu
  • Dobrou znalost bankovnictví, zejména úvěrových produktů a finančních výkazů
  • Schopnost hledat pro klienta a zároveň pro banku nejlepší řešení v oblasti financování a řízení rizika
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Řidičský průkaz skupiny B

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Lenka Juříková