Osobní bankéř - Česká Lípa

  • Česká Lípa
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Aktuálně otevíráme pozici Osobního bankéře pro pobočku v České Lípě. Hledáme pozitivního, aktivního člověka s chutí do obchodu. Hledáme člověka, který bude pro klienty banky dlouhodobě osobním poradcem.

Náplň práce této pozice

  • péče o svěřené portfolio a jeho aktivní rozšiřování
  • poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství v oblasti investic
  • systematická spolupráce s klienty – získávání referencí, cross/up sell
  • odpovědnost za prodejní výsledky nastavené na stanovené období
  • spolupráce s kolegy napříč segmenty – doporučování obchodních příležitostí
  • odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
  • dodržování interních předpisů a pravidel

Od vhodného kandidáta požadujeme

  • minimálně SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • schopnost identifikovat potřeby klienta, aktivně naslouchat, navrhovat optimální řešení a dotáhnout jednání s klientem do konce
  • zájem o investice a prokazatelně dobré dosavadní výsledky v prodeji investic
  • schopnost řešit problémy v požadované kvalitě a s ohledem na reputaci banky
  • proaktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • schopnost efektivně řídit svůj čas, stanovovat priority
  • týmový duch – sdílení best practice a obchodních příležitostí
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • obchodního ducha a pozitivní naladění

Vhodnému kandidátovi nabízíme

  • samostatnou práci s kontaktem s affluentními klienty
  • stabilní a přátelský pracovní tým, dlouhodobě zavedený u svých klientů
  • velká pobočka nabízející bankovní služby komplexně
  • nově zrekonstruované moderní prostředí
  • odbornou podporu manažera
  • možnost získat zajímavé zkušenosti a uskutečnit kariérní růst v rámci banky či skupiny UniCredit
  • možnost učit se novým věcem prostřednictvím interního vzdělávání a rozvojových programů

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Tereza Klivanová