Daňový specialista

  • Praha
  • Finanční řízení a kontroling, Vnitřní audit, Právní služby

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Máte zkušenosti z poradenské firmy v oblasti daní a chcete poznat klientský business „z druhé strany“? Nebo již máte zkušenost z oblasti daní z bankovní instituce?

Nabízíme Vám skvělou pracovní příležitost pro jednu z nejsilnějších bank na trhu!

Hledáme zkušeného Daňového specialistu / Daňovou specialistku/, který/á má zájem se v rámci své kariéry specializovat především na oblast DPH a transfer pricingu.

Co budete dělat jako daňový specialista?

  • připravovat DPH přiznání a kontrolní hlášení
  • nastavovat převodní ceny a vytvářet transfer pricingové dokumentace
  • poskytovat daňové poradenství pro kolegy z ostatních divizí banky
  • podílet se na vytváření daňové metodiky u nově zaváděných produktů
  • spolupracovat na projektech týkajících se ostatních daní (DPPO, CRS a FATCA)
  • spolupracovat s FÚ a poradenskými firmami

Co byste měl/a mít?

  • zkušenosti v oblasti daňového poradenství min. 3 roky
  • velmi dobrou znalost AJ a MS Office (zvlášť Excel)
  • pozitivní přístup a energii
  • chuť na sobě pracovat a učit se nové věci

Proč pracovat právě u nás?

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Práce z domova, narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni (MarketPlace)
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery. Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů (rotace/mentoring)
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, vánoční večírek)
  • Pozice je zástup za rodičovskou dovolenou (cca 3 roky)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis v ČJ a AJ prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Lenka Juříková