Specialista Back Office - exekuce a bankovní informace

  • Praha
  • Market & Investment Banking, Trade Finance

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Náš tým odborníků poskytuje informace, které jsou jinak předmětem bankovního tajemství, žadatelům, kteří mají na základě zákonné úpravy oprávnění tyto informace získat. Nyní hledáme do týmu součinností Specialist(k)u pro back office činnosti v oblasti zpracování exekucí, součinností a bankovních informací, který/á se bude zabývat poskytováním informací, které jsou jinak předmětem bankovního tajemství žadatelům, kteří mají na základě zákonné úpravy oprávnění tyto informace získat, zpracováním žádostí o součinnost od oprávněných žadatelů včetně žádostí orgánů činných v trestním řízení.

Náplň práce

  • Zpracování žádostí exekutorů, správců daní, celních úřadů, úřadů správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven, úřadů práce, měst a obcí, soudů, notářů, insolvenčních správců, orgánů činných v trestním řízení, zpravodajských služeb, Národního bezpečnostního úřadu a jiných oprávněných žadatelů o poskytnutí informací o klientech banky v bankovních systémech, podle způsobu doručení žádosti a ve lhůtách stanovených platnou metodikou a legislativou.
  • Provozní kontroly odpovědí na žádosti o součinnost před odesláním oprávněnému žadateli v rámci workflow kontroly 4 očí.
  • Archivace dokumentů žádostí o součinnost doručených do banky v papírové formě.
  • Provádění jiných pracovních úkolů souvisejících s agendou útvaru podle příkazů vedoucího pracovníka.

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ
  • Znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Access, Outlook)
  • Pasivní znalost angličtiny
  • Pečlivost, soustředěnost

Nabízíme

  • Pracovní pozici na dobu určitou
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na stravování a 20 000 bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
  • Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Lenka Juříková