Call center operations & development manažer

  • Praha
  • Retailové bankovnictví a hypotéky, Řízení produktů a podpora prodeje, Projektové řízení

UniCredit Bank nabízí výzvu pro aktivní osobnost s obchodnickým duchem, zkušeností v oblasti call center a zároveň s citem pro projektové řízení. Láká vás tvorba a a implementace strategie prodeje po telefonu? Zvládnete řídit a rozvíjet tým online bankéřů a společně s nimi dosahovat skvělých obchodních výsledků? Přijměte naši výzvu a staňte se naším novým manažerem!

Zajímavá pracovní náplň je samozřejmostí!

  • Určování klíčových produktů, tvorbu a a implementaci strategie jejich prodeje po telefonu v spolupráci s produktovým oddělením
  • Řízení a rozvoj týmu online bankéřů se zaměřením na vývoj a testování nových služeb nabízených na telefonu
  • Zajištění podpory v oblasti produktové, procesní a technické pro call centra v Čechách a na Slovensku
  • Zpracování klíčových procesů call centra, jejich sledování a reporting
  • Implementaci projektů a změn ve spolupráci s IT
  • Realizace prodejních kampaní v interním a externím Call Centru

Na Vaší spokojenosti nám záleží

  • ROVNOVÁHA PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA: Práce z domova, narozeninové volno, 5 týdnů dovolené, sick days, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity.
  • MOŽNOST GLOBÁLNÍ SPOLUPRÁCE: čekají vás zajímavé projekty i na mezinárodní úrovni
  • ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učit od odborníků ve svých oblastech, absolvujete odborné i soft tréninky. Nabízíme programy pro talenty a budoucí manažery. Můžete využít rotace nebo mentoring napříč bankou.

Jste vy naším novým manažerem?

  • Domluvíte se anglicky a máte zkušenost s vedením týmu alespoň 2 roky.
  • Máte agilní přístup k práci a zvládnete řídit různorodé týmy a různorodé aktivity.
  • Máte prodejní drive a zkušenost s prodejem po telefonu.

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Tereza Klivanová