Retail Sales Planning Specialist

  • Praha
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

Náplň práce

  • Monitoring obchodních a finančních aktivit retailové divize
  • Analýza dat a interpretace pro TOP management
  • Spolupráce s ostatními útvary banky a poskytování informací a dat

Odborná kvalifikace

  • VŠ, 2 roky relevantních pracovních zkušeností
  • Znalost/nadšení pro MS Excel (VBA, makra)
  • Znalost/nadšení pro databáze (SQL / MS Access, Oracle, SAS)
  • Znalost MS Powerpoint výhodou
  • Znalost AJ (komunikační úroveň)

Osobnostní profil

  • Obchodní smýšlení (orientace v oblasti nákladů a výnosů)
  • Analytické myšlení a cit pro potřebu detailu
  • Týmový hráč
  • Chuť učit se novým věcem

Příležitosti

  • Profesní rozvoj v oblasti plánovacích a analytických činností
  • Komplexní poznání principů bankovnictví
  • Osobnostní růst
  • Široký prostor pro seberealizaci

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Je práce s daty Vaší doménou a excel Vaší pravou rukou?
Nabízíme Vám možnost nahlédnout pod pokličku fungování řízení aktivit Retailového bankovnictví, spolupráci se všemi útvary centrály i častý kontakt s pobočkovou sítí. Zúčastníte se procesu plánování finančních i obchodních cílů a monitorovat jejich následné plnění. Dostanete se také k přípravě motivačního schématu pro bankéře a manažery v obchodní síti.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým