Brigáda - Analytik junior pro firemní bankovnictví

  • Praha
  • Korporátní bankovnictví

Chceš získat praxi a použít své teoretické znalosti ze školy? Pokud studuješ VŠ a zajímá tě práce s daty a svět bankovnictví, je tato brigáda právě pro tebe.

Do oddělení Corporate Sales Support, které je podpůrným útvarem obchodní sítě a managementu firemního bankovnictví, hledáme brigádníka se zájmem se neustále rozvíjet, kterému předáme know-how seniorních členů týmu. Budeš se podílet na datové podpoře v rámci firemního bankovnictví, identifikování a vytěžování akvizičního a cross-sellingového potenciálu, přípravě reportů a analýz, automatizaci souvisejících procesů, správě a vývoji souvisejících obchodních nástrojů, a spolupráci na lokálních a celoskupinových projektech.

Pokud se chceš přidat, klikni na tlačítko „Odpovědět“! Těšíme se na tebe.

Jaká bude tvoje náplň práce

  • Poskytování podpory pro obchodní síť
  • Datová a analytická podpora při přípravě reportů, analýz a akvizičních kampaní
  • Zodpovědnost za dílčí aktivity v rámci různorodých projektů

Co od tebe očekáváme

  • Výbornou uživatelskou znalost MS OFFICE (zejména Excel)
  • Základní znalost AJ
  • Analytické myšlení
  • Schopnost použít selský rozum
  • Pečlivost a pozornost k detailu
  • Kromě toho očekáváme také zájem, proaktivní přístup, samostatnost a chuť se učit nové věci!

Co můžeš získat od nás

  • Možnost získat pracovní zkušenosti v prestižní bankovní instituci v oblasti korporátního bankovnictví
  • Příležitost učit se od seniorních kolegů
  • Práci v mladém a přátelském týmu
  • Možnost dlouhodobé spolupráce po celou dobu studia a po dokončení VŠ získání uplatnění na plný úvazek
  • Flexibilní pracovní dobu v rozsahu 20 hodin týdně
  • Místo pracoviště Praha 4 - Michle, BB Centrum, budova Filadelfie
  • Organizujeme perfektní Christmas party a jiné akce během roku

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Michaela Vargová