Mobilní klientský poradce, Praha

  • Praha
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

Pozice cestujícího bankéře je startovní bod, odkud se naši kolegové posouvají na zajímavé pozice v rámci UniCredit Bank.
Přidejte se k nám, pomáhejte pobočkám v Praze a okolí a učte se od těch nejlepších bankéřů a manažerů.

Na Vaší spokojenosti záleží!

  • Rovnováha osobního a pracovního života - Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • Možnost spolupráce na zahraničních projektech v rámci svého rozvoje
  • Spousta příležitostí k dalšímu vzdělávání - učení se od odborníků a zkušených manažerů v rámci banky, programy pro talenty a budoucí manažery
  • Skvělé akce pro zaměstnance - Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek

Zajímavá náplň práce je samozřejmost!

  • Poraďte stávajícím klientům s jejich financemi
  • Zajistěte chod pokladny
  • Spolupracujte s kolegy v týmu, předávejte své zkušenosti
  • Nabízejte nejvhodnější produkty pro klienty poboček v Praze a okolí

K tomu stát se cestujícím bankéřem Vám stačí 3 věci!

  • Časová flexibilita a řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost rychle se adaptovat na nové prostředí
  • Zaměření na zákazníka a týmovost

Nábor v UniCredit Bank pokračuje. Nemusíte se bát, že vzhledem k restrikcím týkajícím se koronaviru přijdete o možnost najít si skvělou novou pozici. Nábor u nás probíhá on-line tak, jak se k němu se kloní řada moderních firem po celém světě i bez ohledu na koronavirus. Takže si můžete nejen najít práci snů - ale také si otestovat, jak obstojíte ve výběrovém řízení prostřednictvím moderních technologií.

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Jste cestovatel tělem i duší? Řídíte jako profík?
V UniCredit právě nabízíme skvělou příležitost pro ty, kteří si chtějí vybudovat kariéru v bankovnictví, ale neumí si představit trávit každý den na stejné pobočce. Do týmu cestujících bankéřů hledáme kolegu, který pomůže pobočkám, kde onemocní kolega, zajistit plynulý chod, předá svoje znalosti nováčkům a přitom získá dostatek zkušeností pro další kariérní růst.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým