DIGITÁLNÍ BANKÉŘ – OSVČ

  • Praha
  • Call Centrum

Odpovědět

Hledáme kandidáty, kteří se nebojí aktivního telefonování!

Pojďte rozšířit náš tým. Baví Vás komunikovat s lidmi a nechcete se při práci nudit? Preferujete komunikaci po telefonu? Máte obchodního ducha, silnou motivaci být úspěšný a touhu mít možnost 100% ovlivnit Váš příjem? Do našeho týmu hledáme možná právě VÁS. Při své práci budete „svobodní“ a nebude svázáni plány.
Vaším pracovním prostředkem bude pouze notebook a pracovat tak můžete odkudkoliv, kde bude dobré připojení. Z kanceláře, z pohodlí domova, stejně jako třeba z pláže!
Vaše pracovní doba bude naprosto flexibilní – záleží na domluvě s klientem.

Náš digitální bankéř

• získá široké portfolio a nabízí jeden z nejlepších produktů současnosti na trhu s bezkonkurenční úrokovou sazbou
• aktivně cross-selluje a podporuje prodej úvěrových a dalších produktů UniCredit Bank dle priorit
• zohledňuje aktuální potřeby klientů
• aktivně participuje na prodejních kampaních u předem vytipovaných klientů banky a potencionálních klientů banky
• sleduje konkurenci a využívá znalosti k vyhledávání nových obchodních příležitostí
• pravidelně reportuje své obchodní výsledky

Co je k práci u nás potřeba?

• mít minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
• živnostenský list na zprostředkování obchodu a služeb
• mít odbornou zkoušku ČNB pro úvěry a neživotní občanské pojištění – vlastnictví tohoto certifikátu je velkou výhodou, jinak je podmínkou absolvování zkoušky do 1 měsíce od nástupu
• zkušenost z call centra nebo z jiné obchodní pozice z oblasti financí či přímo z bankovnictví je velká výhoda
• být výřečný, pohotový a plynule mluvit a psát česky, abyste se domluvil/a s našimi klienty

Co naopak nabízíme my?

• fixní odměnu za první 3 měsíce adaptačního období
• bankovní notebook s potřebnými aplikacemi, Vaše vstupní investice je nulová
• intenzivní školení a adaptační období, během kterého Vás naši nejlepší specialisté proškolí, abyste uměl/a vše potřebné
• práci pod vedením pozitivního a energického manažera
• možnost vydělat si NEOMEZENOU finanční částku na provizích - výše odměny skutečně záleží jen na Vašich obchodních výsledcích
• výhodné podmínky na bankovní produkty
• flexibilní pracovní doba včetně homeoffice

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Práce, co dává smysl.
Prima kolektiv a podpora nadřízeného.
Skvělé odměny.
Zázemí silné banky, která rozvíjí své zaměstnance.
Do našeho funkčního týmu s potřebou rozšíření hledáme talentované prodejce, kteří chtějí růst!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Martina Stránská

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.