Špecialista/ka marketingu (perfektná slovenčina nutná)

  • Praha
  • Marketing, Komunikace

Hlavní náplň práce:

  • Podieľanie sa na zastrešení ATL a BTL marketingových aktivít UniCredit Bank SK vrátane ich plánovania, exekúcie a vyhodnotenia
  • Aktívna participácia na komunikácii značky
  • Participácia na definovaní komunikačnej stratégie spoločnosti
  • Aktívna komunikácia a zabezpečenie lokálne schvaľovanie marketingových nosičov s Právnym oddelením a Compliance
  • Podieľanie sa na exekúcii reklamných kampaní od plánovania, prijatia briefu až po realizáciu kampane a jej vyhodnotenie – spracovanie Produktového briefu, vytvorenie komunikačného briefu, briefovanie kreatívnej a mediálnej agentúry, zabezpečenie súčinnosti všetkých zúčastnených strán, dodržiavanie budgetu a timingu kampaní, predkladanie výstupov na schválenie, vedenie a zabezpečovanie mítingov a prezentácií ku kampaniam, vyhodnocovanie kampaní
  • Zabezpečovanie direct marketingových aktivít, pravidelné newslettre
  • Spoluzodpovednosť za napĺňanie cieľov a dosahovanie stanovených KPIs
  • Podieľanie sa na starostlivosti o značku
  • Zodpovednosť za zverený budget v rámci kampaní a marketingových aktivít
  • Priebežné hodnotenie a vyhodnocovanie realizovaných reklamných kampaní
  • Sledovanie a analýza konkurencie vrátane návrhu/odporúčania vhodných aktivít a krokov s tým súvisiacich
  • Pravidelné sledovanie noviniek a príležitostí na trhu a predkladanie odporúčania pre kampane UCB
  • Príprava a realizácia propagačných materiálov (letáky, plagáty, brožúry), návrh a copywriting

Požadujeme

  • minimálne 3 roky praxe v marketingu
  • skúsenosť s tvorbou reklamných kampaní podmienkou, znalosť ATL aj BTL aktivít
  • slovenský jazyk na úrovni rodeného hovorcu, pokročilá angličtina
  • výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • veľmi dobré analytické a koncepčné myslenie
  • spoľahlivosť, samostatnosť, dynamickosť a záujem učiť sa nové veci

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

  • 100% preplatené stravné lístky
  • 4 Sickdays (regenerácia) do roka
  • balíček zamestnaneckých bankových produktov
  • účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
  • každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov (45 EUR mesačne):

penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým