Juniorní specialista/ka restrukturalizace úvěrů

 • Praha
 • Administrativa, Back Office

Odpovědět

Máte povědomí o tom, co je to rozvaha, výsledovka nebo účetní výkaz? Tušíte, k čemu slouží obchodní rejstřík a co to znamená, když se firma dostane do insolvence? Umíte k tomu dobře anglicky?

V divizi Řízení rizik nabízíme skvělou příležitost začít kariéru v bankovnictví. Do týmu Vymáhání a restrukturalizace úvěrů hledáme novou kolegyni nebo kolegu – pracovní zkušenosti nejsou potřeba, důležité je ekonomické vzdělání a chuť se učit.

Umíme být flexibilní a vyjdeme Vám vstříc částečným úvazkem, pokud třeba ještě studujete nebo pečujete o rodinu.

Talentům se rádi přizpůsobíme úvazkem (možnost pracovat 20-40 hodin týdně) s flexibilní pracovní dobou - důležité je vaše nasazení a touha růst.

Náplň práce:

 • Firmy, které jsou našimi klienty, se někdy dostanou do potíží se splácením úvěru – Vy jim pomůžete najít řešení, který bude výhodné pro ně i pro Banku
 • Budete pracovat samostatně, s podporou seniorních kolegů, kteří Vás vše naučí – na starosti budete mít řešení úvěrů v řádu nižších milionů korun
 • Komunikovat budete s řediteli a vlastníky firem i s třetími stranami, jako jsou advokátní a realitní kanceláře
 • Práce u nás je opravdu různorodá – čeká Vás i analytická práce s dokumenty jako jsou rozvaha, výsledovka nebo účetní výkazy

Požadavky na pozici:

 • VŠ ekonomického zaměření – práce je vhodná i pro studenty posledních ročníků
 • Angličtina na komunikativní úrovni
 • Zvládáte balíček MS Office na pokročilé úrovni
 • Jste komunikativní a proklienští, ale zároveň umíte prosadit svůj názor
 • Vše ostatní Vás naučíme (bakovní systémy, produkty, naše procesy)

Nabízíme:

 • Kariérní růst našich zaměstnanců a zaměstnankyň je pro nás prioritou – s novými příležitosti oslovujeme jako první stávající kolegy a kolegyně
 • Nebojíme se nabídnout flexibilitu ve formě zkráceného úvazku
 • Základem jsou štědré firemní benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny na regeneraci, sick days, volno na den narozenin, kafeterie Benefit Plus, plně hrazené stravenky i zvýhodněné bankovní produkty)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.