Specialista/ka vymáhání a restrukturalizace úvěrů

  • Praha
  • Administrativa, Lidské zdroje, Marketing

Problematika vymáhání a restrukturalizace úvěrů vám není cizí a dokážete se opřít o zkušenosti z podobné pozice, ale chcete se kariérně posunout? Potom hledáme právě vás! Pošlete nám životopis a zapojte se do našeho týmu, který momentálně hledá posilu. Body navíc dostanete za perfektní angličtinu, schopnost si samostatně řídit agendu a samozřejmě za rychlou reakci.

Náplň práce:

  • Budete samostatně řešit korporátních úvěry/expozice banky - zejména vést a zpracovávat rizikové případy
  • Budete analyzovat bonitu, právních aspekty, návratnost pohledávek i souvisejících nákladů
  • Připravovat budete i návrhy strategie restrukturalizace či vymáhání pohledávek
  • Vlastní strategii dotáhnete do úspěšného konce
  • Budete zpracovávat související právní dokumentace
  • Čeká vás spolupráce s úvěrovým výborem banky a ostatními odděleními banky, příp. správci klienta

Požadavky na pozici:

  • Ukončené VŠ vzdělání
  • Už máte praxi z banky v oboru práce s úvěry; ideálně v oblasti restrukturalizace a právního vymáhání úvěrů
  • Angličtina na úrovni C2
  • Zvládáte balíček MS Office na pokročilé úrovni
  • Problematice úvěrů rozumíte i z právní stránky
  • Jste asertivní a odolný/á vůči stresu

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení a motivační benefity
  • Kompletní zaškolení (bankovní systémy, produkty banky, proces vymáhání pohledávek)
  • Příjemné pracovní prostředí – BB centrum - budova Filadelfie (Praha 4, Brumlovka)
  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým