Brigáda - Vývojář / programátor nástrojů a aplikací (VBA)

  • Praha
  • Administrativa, Lidské zdroje, Marketing, Pozice pro absolventy

UniCredit Bank aktuálně hledá analyticky zdatného studenta/-ku VŠ do obchodního oddělení banky na 20 hod./ týden. Nabízíme možnost získání prvních pracovních zkušeností v úspěšné mezinárodní bankovní instituci, rozmanitou práci na zajímavých projektech podporujících obchodní aktivity banky.

Náplň práce

  • Vývoj a správa nástrojů vytvořených v jazyce VBA
  • Sběr a zapracování podnětů na zlepšení nástrojů

Požadujeme

  • Znalost VBA a MS-EXCEL na pokročilé úrovni
  • Základní znalost SQL a MS-ACCESS
  • Výborné analytické myšlení, kreativitu, samostatnost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost a pozornost k detailu
  • Proaktivní přístup a chuť učit se nové věci!

Nabízíme

  • Možnost získat první pracovní zkušenost v prestižní bankovní instituci
  • Získání zkušeností při vývoji nástrojů pro podporu obchodních aktivit banky
  • Seznámení se se strategií a principy v oblasti korporátního bankovnictví
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Příjemné a inspirující pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • DPČ v rozsahu cca 20 h týdně
  • Místo pracoviště Praha 4, budova UCB Filadelfie

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Michaela Vargová