Osobní bankéř Brno

  • Brno
  • Retailové bankovnictví a hypotéky

Pro naši pobočku v Brně aktuálně hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pozici Osobní bankéř. Hledáme pozitivního, aktivního člověka se zájmem o investice. Bankéři v rámci pobočky poskytují služby všem segmentům klientů, a tak se můžete seznámit s různým postupy, naučit se různé produkty a učit se od zkušenějších kolegů.

Náplň práce

  • péče o svěřené portfolio affluentních klientů a jeho aktivní rozšiřování
  • poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství v oblasti investic a hypoték
  • systematická spolupráce s klienty – získávání referencí, cross/up sell
  • odpovědnost za prodejní výsledky nastavené na stanovené období
  • aktivní využívání nástrojů podpory prodeje v akvizici nových klientů
  • spolupráce s kolegy napříč segmenty – doporučování obchodních příležitostí
  • odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme

  • praxi v oblasti investic/hypoték alespoň 1 rok
  • prokazatelné velmi dobré obchodní výsledky
  • schopnost identifikovat potřeby klienta, aktivně naslouchat, navrhovat optimální řešení a dotáhnout jednání s klientem do konce
  • schopnost kombinovat bankovní produkty do vhodného řešení pro klienta
  • schopnost řešit problémy v požadované kvalitě a s ohledem na reputaci banky
  • vysokou motivaci, obchodní talent a pracovní nasazení
  • proaktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • schopnost efektivně řídit svůj čas, stanovovat priority
  • týmový duch – sdílení best practice a obchodních příležitostí
  • dynamickou temperamentní osobnost zaměřenou na výsledky
  • minimálně SŠ vzdělání (z důvodu splnění podmínky zákona č. 427/2011 Sb.), nebo VŠ vzdělání ( ideálně ekonomického směru)
  • angličtinu na komunikativní úrovni

Na Vaší spokojenosti záleží

  • ROVNOVÁHA PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA: Práce z domova, narozeninové volno, 5 týdnů dovolené, sick days, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity.
  • MOŽNOST GLOBÁLNÍ SPOLUPRÁCE: čekají vás zajímavé projekty i na mezinárodní úrovni
  • ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učit od odborníků ve svých oblastech, absolvujete odborné i soft tréninky. Nabízíme programy pro talenty a budoucí manažery. Můžete využít rotace nebo mentoring napříč bankou.

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě. Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními. Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým