PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - JUNIOR

 • Praha
 • Řízení produktů a podpora prodeje

Odpovědět

KDO JSME A JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

UniCredit Leasing CZ, a.s. je univerzální společností nebankovního financování se silným finančním zázemím renomované evropské bankoví skupiny UniCredit . Našim klientům důvěřujeme a oni důvěřují nám. Proto jsme již 30 let stabilními partnery a lídry na česném trhu nebankovního financování. Financujeme nejen osobní automobily, motocykly, dopravní techniku a stroje, ale i zemědělskou nebo stavební techniku.

VAŠE PRACOVNÍ ČINNOST

 • Nastavovat a testovat vytvořené kampaně a akce do aplikačních front end řešení naší společnosti, po zapracování také navrhovat akce pro značková financování a produktové kampaně
 • Úzce spolupracovat s Brand Cooperation Managerem na obchodní strategii značkového financování
 • Poskytovat produktovou a aplikační podporu regionálním pobočkám
 • Kontrolovat plnění plánovaných marží ve značnovém financování a celkovou cenotvorbu divize
 • Spolupracovat na projektech a aktivitách i v oblasti zavádění nových produktových a digitalizačních příležitostí

JAKÁ JE PŘEDSTAVA O KANDIDÁTOVI

 • Jste absolventem vysoké/střední školy, ideálně ekonomického či technického směru
 • Rád/a řešíte samostatně problémy a máte chuť se stále učit novým věcěm
 • Rychle se orientujete v nových tématech, máte schopnost samostatně zpracovávat informace a interpretovat výsledky
 • Jste komunikativní a není Vám cizí aktivní, samostatný přístup k řešení úkolů
 • Máte uživatelskou znalost MS Office, především MS Excel
 • Máte analytické a koncepční myšlení, schopnost práce s čísly
 • Máte znalost AJ - občas budete jednat či pracovat s projektovými materiály v angličtině

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ PRO UNICREDIT LEASING CZ?

 • Protože se chcete rozvíjet - chcete více zkušeností, více rozvoje, více pracovních výzev
 • Od vzniku v roce 1991 patří společnost k lídrům na trhu nebankovního financování v České republice
 • Jsme součástí mezinárodní skupiny a nabízíme tak příležitost kariérního růstu i v zahraničí
 • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
 • Stanete se součástí přátelského týmu a příjemného pracovního prostředí
 • Nabízíme zajímavé zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc, zdravotní volno, narozeninové volno, kafeterie, zvýhodněné produkty,......)
 • Pracoviště se nachází nedaleko metra Budejovická (BB centrum - budova Filadelfie)

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

UniCredit Leasing CZ, a. s. působí na českém trhu už od roku 1991. Za tento čas jsme se vyprofilovali na jednu z nějvětších leasingových společností a v posledních letech jsme největší a nejvýznamnější společností nebankovního financování v České republice.

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.