Projektový/á manažer/ka

 • Praha
 • Projektové řízení

Odpovědět

Jste pečliví, umíte skvěle plánovat a dotahovat věci do zdárného konce? Umíte přátelsky „popohnat“ a motivovat ostatní? Do dvanáctičlenného týmu Project Management, který vede projekty napříč bankovními divizemi, hledáme energického kolegu nebo kolegyni, které/mu neuteče žádný deadline. Pojďte se k nám přidat a buďte součástí dalších digitálních projektů!

Co budete mít na starosti:

 • Připravíte projektový plán, který Vás dovede k úspěšnému dokončení projektu
 • Budete koordinovat projektový tým, hlídat dodržení stanovených termínů a řídit zdroje
 • Projektový budget budete mít pod palcem od A do Z: evidence, čerpání, schvalování faktur i reporting
 • Čeká Vás spolupráce s kolegy a kolegyněmi napříč všemi bankovními útvary, ale také v rámci skupiny UniCredit Group napříč regionem CEE – ať už jsou to ostatní projektoví manažeři a manažerky, IT týmy z naší sesterské společnosti UniCredit Services nebo externí dodavatelé
 • Zodpovídat budete sponzorovi projektu a řídící komisi projektu; čeká Vás příprava projektových podkladů a jejich pravidelná prezentace (nezřídka v angličtině)
 • Úspěch projektu budete měřit podle předem jasně stanovených KPIs (scope, budget, time)

Co byste měli perfektně umět:

 • Plánovat, organizovat, úkolovat, motivovat, rozjíždět a dotahovat
 • Mluvit, číst a psát plynule anglicky (úroveň B2/C1)
 • MS Office, hlavně PowerPoint, Excel a Outlook
 • Rychle se zorientovat a zvládnout uřídit velký objem práce
 • Bude se Vám hodit přehled v oblasti IT a testování aplikací
 • Minimálně tříletá zkušenosti s vedením větších projektů (okolo 10mio CZK)

Co Vám nabízíme:

 • Možnost řídit obchodní nebo regulatorní projekty, které mají zásadní dopad na celou Banku - například implementace CRM systému, PSD2 regulace nebo třeba rozvoj mobilního bankovnictví
 • Přátelského a podporujícího šéfa a zkušené kolegy/ně
 • Štědrý balíček benefitů: stravenky, kafeterii, výhodné bankovní produkty, 30 dní volna, sick days, flexibilitu home office a další
 • Kariérní růst myslíme vážně – jako první s novými příležitostmi oslovujeme naše zaměstnance

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která nejenom následuje trendy, ale také je vytváří. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. S chatbotem vás čeká skutečně férový rozhovor, na který potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku na pozici. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první, využijte tedy příležitost jít s trendy – a zkuste si výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.