HLEDÁME TALENTY NA DIGITAL PRO MOBILNÍ APLIKACI

 • Praha
 • Retailové bankovnictví a hypotéky, Řízení produktů a podpora prodeje

Odpovědět

Tato pozice je přesně pro vás, pokud máte zkušenosti s prací s mobilní aplikací, věříte v digitální budoucnost a chcete být v centru dění a posouvat věci dopředu.
Hledáme někoho na plný úvazek, ale pokud třeba končíte školu nebo se budete vracet z rodičovské, tak není problém vám dočasně nabídnout možnost zkráceného úvazku.

Co budete dělat:

 • Rozvíjet mobilní aplikaci Smart Banking a navrhovat její vylepšení a novinky
 • Testovat - na této pozici se nesmíte bát, budete datovým dobrodruhem a problémy se naučíte řešit, ještě předtím, než na ně dojde
 • Reportovat - nemusíte být datový analytik, ale kontingenční tabulky jsou potřeba
 • Komunikovat: budete spolupracovat s IT, Analytiky, Marketingem, Produktem i odborníky s mezinárodním know how
 • Vytvářet příběhy našich uživatelů, zamýšlete se nad jejich potřebami a zkrátka vytvářet produkt, který bude radost používat
 • Budete spojka mezi byznysem, marketingem a riskem - o příležitosti růst tak nebude nouze

Co musíte splňovat:

 • Zkušenost s prácí na mobilní aplikaci výhodou
 • Základy Excelu
 • Aktivní znalost angličtiny - bez té to tady nejde
 • Co by se vám ještě hodilo: zkušenost s testováním, vývojem, marketingem, koordinací projektu nebo zkušenost přímo z banky vám pomůžou
 • Digitál znáte, tak vás nepřekvapí, že nejde o stereotypní práci - změny a novinky jsou na denním pořádku, a je proto třeba se umět přizpůsobit
 • Umíte fungovat samostatně i v týmu
 • Dokážete se vcítit do zákazníka a výhodou je i zkušenost z oblasti „customer experience“

Nabízíme Vám:

 • Příležitost stát se expertem v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí moderního bankovnictví
 • Možnost uplatnění vlastních nápadů a inovací
 • Spolupráci na mezinárodních projektech v rámci UniCredit Group a sdílení know-how
 • Možnost skutečného rozhledu napříč odděleními, které řídí bankovní budoucnost
 • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené, 20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
 • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
 • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou (případně I v zahraničí) a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.
 • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš email. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail recruitment@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.