Hledá se administrativní podpora prodeje! - Brno

 • Brno
 • Administrativa, Back Office

Odpovědět

Baví Vás administrativa a zajímáte se o finance? Láká Vás poznat prostředí banky zevnitř? Přidejte se do týmu referentů podpory prodeje privátního bankovnictví, kteří Vás rádi zaučí všemu, co budete potřebovat!

Dokážeme vám nabídnout jak plný, tak zkrácený úvazek.

Co budete dělat?

 • Zajišťovat provozní podporu privátním bankéřům a jejich klientům
 • Komunikovat s ostatními útvary banky, pomáhat s obsluhou klientů a zajišťovat chod privátní recepce
 • Provádět administraci, kontrolu a přípravu různých sestav pro potřeby a zabezpečení řádného chodu pobočky privátního bankovnictví
 • Zajišťovat veškeré finanční transakce spojené s hotovostí na pobočce privátního bankovnictví a zabezpečovat chod privátní pokladny a komunikace s hlavní pokladnou (dotace, odvody peněžní hotovosti)
 • Zaštiťovat bezpečnou manipulaci s hotovostí na přepážce dle interních předpisů a směrnic ban

Co pro tuto práci potřebujete?

 • Zájem o bankovnictví
 • Smysl pro pořádek, pečlivost a proaktivní přístup
 • Základní znalost počítačových znalostí (MS Word, MS Excel).
 • Dobrou znalost Aj (komunikace se zahraničními klienty a uvnitř banky)
 • Mít ukončené středoškolské vzdělání

Co Vám nabízíme?

 • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
 • Zajímavé benefity (20 000+ bodů ročně, které můžete použít na širokou škálu nabídek)
 • 5 týdnů dovolené a sick days, den volna na vaše narozeniny
 • Zvýhodněné bankovní produkty a slevy u firemních partnerů

V případě zájmu o toto pracovní místo prosím pokračujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět". Po vyplnění kontaktních informací do formuláře LMC s.r.o. musíte kliknout na tlačítko „Přihlásit se a pokračovat“ a v dalším okně vyplnit odpovědní formulář UniCredit Bank. Součástí tohoto odpovědního formuláře je přiložení strukturovaného životopisu a zodpovězení doplňujících otázek, bez tohoto kroku se k nám Váš životopis nedostane.
Systém zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Pokud ji neobdržíte, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně.

Staňte se součástí společnosti, která vytváří trendy. Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot. Na rozhovor s ním potřebujete asi 30 minut a dostane vás přímo před manažera/manažerku. Do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu. Se smart náborem jsme na českém trhu první – tak si zkuste výběrové řízení budoucnosti!

Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
UniCredit Bank Recruitment Tým

Přihlášení na pozici (Krok 1/2)

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČO: 64948242, Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 14092, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů, Český trh práce s.r.o. a personální agentury. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Více informací o zpracovatelích naleznete v Poučení o zpracování osobních údajů: https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty-2017/ostatni/Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_kandidata.pdf.

Odvolání souhlasu můžete provést na každé pobočce, prostřednictvím svého internetového bankovnictví nebo stejným způsobem, jako můžete podat stížnost.
Podání námitky je třeba provést písemně, doručením na pobočku, do internetového bankovnictví nebo na e-mail dpo@unicreditgroup.cz.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.